MSI NVIDIA GeForce GT730 N730K-4GD3/OC 4 GB DDR3 64 Bit Ekran Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fanlı Aktif Soğutma Sistemi

Büyük bir fandan meydana gelen aktif soğutma sistemi, ekran kartının aşırı ısınmasını önlerken kasa içindeki sıcak havanın da dış ortama aktarılmasını sağlar.

MSI Afterburner Ayrıcalığı

İşlemciyi destekleyerek bilgisayarın daha hızlı çalışmasına katkı sağlayan MSI NVIDIA GeForce GT730 ekran kartı, MSI Afterburner adlı hız aşırtma arayüzü sayesinde ekran kartınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Yüksek Çözünürlük Desteği

MSI NVIDIA GeForce GT730 ekran kartı, 2560x1600p çözünürlük desteği ile hem oyun severlere hem de görsel bazlı çalışmalar yapan kullanıcılara hitap eder. Ayrıca monitörü destekleyerek hareketli görsellerin daha net ve akıcı olması için gerekli optimizasyonu yapar.

Uzun Ömürlü Alüminyum Çekirdek

Alüminyum çekirdek başta olmak üzere yüksek kaliteli bileşenler sayesinde uzun bir kullanım ömrü vadeden MSI NVIDIA GeForce GT730 ekran kartı, yoğun kullanıma da uygundur. Bu sayede saatler süren oyun seanslarından editleme çalışmalarına kadar tüm aktivitelerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirsiniz

Zorlu Uygulamalara Dayanıklı Malzeme

Video oyunlardan modelleme yazılımlarına kadar yüksek sistem gereksinimleri olan ve ekran kartına aşırı yük bindiren uygulamalara karşı dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede yoğun kullanımlarda dahi yüksek performans göstermeye devam eder.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MSI NVIDIA GEFORCE GT730 N730K-4GD3/OC 4 GB DDR3 64 BİT EKRAN KARTI
Üretim Yeri
ÇİN
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Marka
MSI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok