Ugreen USB to 3.5mm TRRS Harici Ses Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik Kullanım

Ugreen USB to 3.5mm TRRS harici ses kartı; küçük boyutları ile bilgisayar, dizüstü, PS4 ve Raspberry Pi 4 gibi birçok cihazda mükemmel bir ses kalitesi sunar. 

Maksimum Verim Elde Edin

Küçük boyutlarına rağmen ses iletiminin yanında, mikrofon kullanımını da destekler. Bu sayede oyunlarda veya canlı konferanslarınızda sesiniz karşı tarafa kesintisiz bir şekilde ulaşır.

Tak Çalıştır Kolaylığı ile Zamandan Tasarruf Edin

Ayrıca herhangi bir sürücü kurulumu gerektirmeyen tak çalıştır yapısı sayesinde Ugreen USB to 3.5mm TRRS Harici Ses Kartı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Bağlantı Arayüzü: USB 2.0
  • Ses Çıkışı: 3.5mm TRRS Dişi
  • Çipset: ALC4030
  • Desteklenen Cihazlar: Windows 10/8.1/7/Vista/XP, Mac OS X, Linux, PS5, PS4,Chromebook, Windows Surface 3 Pro, Raspberry Pi vb.
  • Malzeme: Alüminyum

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.