HP 6FR73AA 120 GB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil USB Arayüzü Avantajı

HP 6FR73AA taşınabilir disk, USB 3.1 Type-C konnektörü sayesinde hem hızlı veri transferine olanak tanır hem de USB Type A to Type C adaptörü ile pratik bir kullanım süreci sağlar.

Özel Verileri Güvenle Saklama

Video oyunlar, yüksek çözünürlüklü fotoğraf/video/filmlerin yanı sıra iş dosyalarını güvenle saklamak için tasarlanan HP 6FR73AA taşınabilir, minimal boyutları ve ekstra hafif yapısı ile konforlu bir kullanım süreci vadeder.

Tak-Çalıştır Avantajı ve Yüksek Uyumluluk

Windows’tan Android’e pek çok işletim sistemi ile uyumlu olmasının yanı sıra veri transferine başlamak veya kayıtlı dosyaları görüntülemek için işlem yapacağınız cihaza bağlamanız yeterlidir. Herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez.

Hızlı Veri Transferi ve Dosya Görüntüleme

387 MB/s okuma ve 340 MB/s yazma hızları sayesinde tüm veri transferlerini ekstra hızlı bir şekilde gerçekleştiren HP 6FR73AA taşınabilir disk, dosya görüntüleme aktivitelerinde de vakit kaybetmenizi önler.

Düşme ve Darbelere Dayanıklı Malzeme

Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve kayıtlı verileri uzun yıllar boyunca saklaması için geliştirilen HP 6FR73AA taşınabilir disk, yüksekten düşmeye ve darbelere karşı da dirençlidir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
HP 6FR73AA 120 GB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
120GB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
387 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
340 MB/S
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok