HP S700 500 GB 563MB-515MB/s M.2 Sata SSD 2LU80AA

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İki Kata Varan Hız

Üst düzey kalite anlayışıyla geliştirilen bilgisayar bileşeni sayesinde siz de geniş bir kullanım alanına sahip olabilir, bu sayede bilgisayarınızın hızını iki katına çıkarabilirsiniz.


Geniş Hafıza Desteği

HP S700 SSD ultra kusursuz mükemmel teknolojisi ile 500 GB hafıza desteği bulunan bilgisayar bileşeni sayesinde siz de yer sorunu yaşamadan hız kalitesinin keyfini çıkarabilirsiniz.


Üstün Kalite Üstün Performans

En güvenilir marka kalitesiyle sınıfının açık ara kusursuz teknolojilerini sunan mükemmel performans yapısı sayesinde avantajlardan ayrıcalıklı biçimde yararlanabilirsiniz.


Yüksek Teknolojiyle Gelen Konfor

Beklentilerinizi karşılayan mükemmel teknolojisi sayesinde siz de bütün uygulama veya diğer kullanımlarınızda zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.


Üstün Kalite Anlayışı

Geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eden bilgisayar bileşeni HP S700 2LU80AA sayesinde siz de kalite anlayışından taviz vermeyen kusursuz bir teknolojiye sahip olabilir, bu sayede rakiplerinizi geride bırakacak hamleler gerçekleştirebilirsiniz.


Ayrıcalığa Sahip Olun

Üst düzey kalite anlayışından taviz vermeyen teknolojisi sayesinde siz de bilgisayarlarınızın ömrünü iki katına çıkarabilir, hızdan taviz vermeden dilediğiniz her türlü dosyayı anında indirebilir veya farklı işlemlerde zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: M.2 Sata
  • Kapasite: 500 GB
  • Okuma Hızı: 500 - 599 MB/s
  • Yazma Hızı: 450 - 599 MB/s
  • Kalınlık: 3 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
S700 2LU80AA
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
500GB
Dönüş Hızı (rpm)
YOK
Bağlantı Tipi
M.2 SATA
Bağlantı Arayüzü
SATA
Okuma Hızı (mb/s)
500 - 599 MB
Yazma Hızı (mb/s)
250 - 449 MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
HP
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok