SanDisk Extreme Pro NVMe SDSSDXPM2-1T00-G25 1TB 3400MB-2800MB/s M.2 SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Geniş Depolama Alanı

1 TB kapasiteye sahip olan SanDisk Extreme Pro NVMe SSD, bilgisayarınızın mevcut kapasitesini artırmak için tasarlanmış bir depolama birimidir. Bu SSD sayesinde bilgisayarınızdaki kişisel dosyalarınız için daha fazla alana sahip olabilir, HDD’de yer alan dosyaları taşıyarak bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Yüksek Veri Okuma ve Yazma Hızı

3.400 MB/sn’ye varan okuma ve yazma hızı ile veri aktarımlarını oldukça hızlı gerçekleştirir. Önemli oranda zaman tasarrufu sağlayan bu özellik, SSD'den çok hızlı yanıt almanızı da sağlar. Bu da kesintisiz bir kullanım avantajı sunar.

Yoğun Kullanıma Uygun Teknoloji

NVMe arayüzü sayesinde yüksek veri aktarım hızı sağlayan SanDisk Extreme PRO M.2 NVMe SSD, yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Bu sebeple, profesyonel oyunculardan video editörlere kadar profesyoneller başta olmak üzere herkese yüksek performans ve kesintisiz kullanım sunar.

Ekstra Hızlı ve Yüksek Performans

Hızı ile konfor vadeden SanDisk Extreme PRO M.2 NVMe SSD, SATA SSD’lere kıyasla 6 kat, taşınabilir bilgisayarların geleneksel sabit sürücülerine kıyasla 25 kat daha hızlı okuma ve yazma gerçekleştirir.

Pratik Montaj ve Kullanım

Pratik montajı ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde profesyonel yardım gerekmeden kısa sürede kullanmaya başlama avantajı sunar. SanDisk Extreme PRO M.2 NVMe SSD’yi kendi başınıza bilgisayarınıza yerleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: M.2 PCIe (NVMe)
  • Kalınlık: 1,5 mm
  • Kapasite: 1 TB
  • Okuma Hızı: 2000 MB/s ve Üstü
  • Yazma Hızı: 1000 MB/s ve Üstü
  • Boyutları: 8.05x2.18x0.2 cm
  • Ağırlık: 40 gram 

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK EXTREME PRO NVME 1TB 3400MB/2800MB/S SDSSDXPM2-1T00-G25 M.2 SSD
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
1 TB
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok