SanDisk Ultra 3D SSD 1 TB 560MB-530MB/s Sata 3 2.5 inç

Henüz yorum yok Yorum Yaz

SanDisk Ultra 3D SSD 1 TB 560MB-530MB/s Sata 3 2.5 inç

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Daha Hızlı Ön Yükleme. Yıldırım Hızında Oyun Oynama. Profesyonel Seviyede Çoklu Görev Yapma.

Bilgisayarınızı SanDisk Ultra ® 3D SSD’ye yükselterek daha hızlı ön yükleme ve yıldırım hızında oyun oynama ve grafikler için hızlandırın. Uygulamaların daha hızlı yüklendiğini ve dosyaların daha hızlı taşındığını fark edeceksiniz, ayrıca pilinizin ömrü uzayacak ve bilgisayarınız daha sessiz ve serin çalışacak. Bilgisayarınızı ne şekilde kullanıyor olun, SanDisk’in güçlü 3D NAND ve nCache 2.0 teknolojileri ile ister düşmana taarruz edin, ister video düzenleyin veya internette gezinin, daha iyi bir deneyim, yıldırım hızı ve dayanma gücü sağlar. Kanıtlanmış darbe ve titreşim direnci, bilgisayarınızı düşürseniz bile verilerinizi kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir. Daha iyi bir bilgisayar deneyimi için hazır olduğunuzda SanDisk Ultra ® 3D SSD performansını yeni seviyelere fırlatır.

Bilgisayarınızı 560MB/sn’ye Kadar Hızlandırın

Daha hızlı ön yükleme ve daha iyi genel sistem performansı için 560MB/sn’ye kadar ardışık okuma hızları (250GB için 550MB/sn). Uygulamaları, oyunları, videoları ve fotoğrafları anında yükleyin ve çalıştırın; daha fazla iş yapın, daha az zaman harcayın.

nCache™ 2.0 Teknolojisi İle Daha Hızlı

Performans, flash diziye aktarmadan önce sürücünün yüksek hızlı arabelleğe her şeyi yazması ile optimize edilir. Bu yenilikçi mimari seri hızlara olanak sağlar.

Gelişmiş 3D NAND Teknolojisi İle Efsanevi Dayanıklılık

Bu güçlü yeni teknoloji sürücü dayanıklılığını daha fazla güvenilirlik ve düşük güç kullanımını daha uzun bir dizüstü bilgisayar pil ömrü için geliştirmiştir.

Dayanıklı Katı Hal Tasarımı

Hareketli parçaları olmayan SanDisk Ultra® 3D SSD, bilgisayarınızı düşürseniz bile verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olması için darbe ve titreşime dirençli olacak şekilde tasarlanarak üretilmiştir.

Kolay Kurulum ve Gerçek Zamanlı Disk Durumu

SanDisk® SSD Panosu sürücünüzün performansını size gerçek zamanlı görünürlük ile sunar. Yeni sürücünüzü kurmanız için size yardımcı olacak kopyalama yazılımı, disk analizi için araçlar ve bellenim güncellemeleri için uyarıları içerir.

Daha Etkili Bir Sürücü

SanDisk® SSDler soğuk ve sessiz, aynı zamanda da verimlidir, böylece dizüstü bilgisayarınızın pili tek bir doldurma ile daha uzun süre dayanır.

Özellikler

  • Kapasite: 1 TB GB
  • Arayüz: SATA III
  • Konektör: SATA
  • Boyutlar (L x W x H): 7 mm x 100.5 mm x 69.5 mm
  • Ardışık Okuma Performansı: 560MB/s
  • Ardışık Yazma Performansı: 530MB/s

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SDSSDH3-1T00-G25
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
1TB
Dönüş Hızı (rpm)
530-440 MB
Bağlantı Tipi
SATA-3
Bağlantı Arayüzü
REVİSİON 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
560MB
Yazma Hızı (mb/s)
530MB
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Sub Kategori
TDA
Marka
SANDISK