WD My Passport Go WDBMCG0020BYT-WESN 2 TB USB 3.0 Taşınabilir SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

PC için Veri Yedekleme Özelliği

WD Discovery yazılımı ile birlikte gelen otomatik veri yedekleme özelliği, sadece masaüstü bilgisayarlarda otomatik olarak veri yedeklenmesi gereken durumlar için geliştirilmiştir. Bu teknolojii sayesinde, tarih ve yedekleme sıklığı girerek işlemi başlatabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı Sunan Kablo Yuvası

Bilgisayar bağlantısını sağlamak için kullanmanız gereken USB kablo, WD My Passport Go’nun kompakt tasarımı sayesinde disk üzerine entegre edilmiş olarak gelir. Kullanım sırasında yuvasından çıkarmanız yeterlidir.

Darbe Emici Özel Tasarım

WD My Passport Go, darbe emme özelliğine sahip olan doğal kauçuk kenarlarının yanı sıra aktif olarak çalışan bir iç mekanizmaya sahip olmadığı için yüksekten düşme ve darbelere dayanıklıdır.

SSD Performans ile Hızlı Veri Transferi

400 MB/sn okuma hızı sayesinde geleneksel sabit disklere kıyasla 2,5 kat daha hızlı çalışan WD My Passport Go, veri transferi için zaman kaybetmemenizi sağlayarak günlük yaşamın hızına ayak uydurmanıza yardımcı olur.

Her Yere Götürebileceğiniz Cep Boyut

Cebinize veya çantanıza atarak dilediğiniz yere götürebileceğiniz WD My Passport Go, küçük olan boyutu ve kompakt tasarımı ile büyük bir kolaylık sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD MY PASSPORT GO WDBMCG0020BYT-WESN 2 TB USB 3.0 TAŞINABİLİR SSD
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
400 MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Renk
SARI
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok