WD WDBA2W0020BBK-WESN P10 Game Drive 2 TB 2.5 USB 3.2 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

WD Black P10 Game Drive Taşınabilir Disk

WD Black P10 Game Drive, konsolunuz veya PC'niz için performans artırıcı araçlardan biridir. Oyun kitaplıklarını taşınabilir bir biçimde depolayarak konsollarının veya PC'lerinin potansiyelini artırmak isteyen oyuncular için özel olarak oluşturulmuş en kaliteli harici sabit disktir.

Doyunlarınızı Yanınızda Taşıyın

P10 Game Drive'ın rahat, taşınabilir ve son derece dayanıklı boyutu, içeriklerinizi gittiğiniz her yere yanınızda götürmenize olanak tanır. Sadece bilgisayara USB arabirimi ile bağlamanız yeterlidir. Böylece koleksiyonunuzda bulunan herhangi bir oyunu oynayabilirsiniz.

Game Drive Sayesinde Kazanmak için Her Şey Hazır

Harici disk depolama kapasitesi ve performans artırma söz konusu olduğunda rakipsizdir. Oyuncular için özel olarak tasarlanan bu disket, konsolunuza veya PC'nize ihtiyacınız olan güvenilir, ekstra performans artışı ve kapasite sağlar.

Oyunlar için Ekstra Alan

P10 Game Drive, 2 TB depolama alanı sunar, böylece yeni oyunlara yer açmak için oyunları konsolunuzdan veya PC'nizden kaldırmak zorunda kalmazsınız.

Veri İşleme Hızı ile Optimum Performans

140 MB/sn'ye varan hızlarla WD Black P10 Game Drive, oyun konsolunuzu veya PC'nizi yeni performans seviyelerine taşıyarak istediğiniz şekilde ve kısıtlama olmadan oynamanıza izin verir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBA2W0020BBK-WESN P10 GAME DRİVE 2 TB 2.5 USB 3.2 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok