WD WDBA3U0020BBK-EESN D50 Game Dock 2 TB RGB Thunderbolt 3 Taşınabilir SSD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kapasiteli Game Dock

Taşınabilir bilgisayarlara hem daha fazla bağlantı noktası sağlamak hem de ek depolama alanı sunmak için tasarlanan WD Black D50 Game Doc SSD, çok yönlü bir kullanım olanağı tanır. 50 oyuna kadar yükleyebileceğiniz 2 TB’lık kapasitesi ile bilgisayarınızın hızlanmasına da katkı sağlar.

Thunderbolt 3 Teknolojisi Avantajları

Dizüstü bilgisayarınız üzerinden gerçekleştirdiğiniz ekran, kulaklık, mouse, klavye ve internet bağlantılarının tamamını Thunderbolt 3 teknolojisine sahip WD D50 Game Doc SSD, ile yaparak taşınabilir bilgisayarınızın tüm enerjisini oyuna vermesini sağlayabilirsiniz.

RGB Aydınlatmalı Özel Tasarım

RGB aydınlatma teknolojisine sahip olan WD Black D50 Game Doc SSD’yi tarzınıza, modunuza veya oyun konseptine göre dilediğiniz şekilde renklendirebilir, hazır aydınlatma profilleri arasından seçim yapabilirsiniz.

DashBoard ile Optimizasyon

WD Black D50 Game Doc DashBoard ile oyun modunu aktif ederek oyun sırasında sisteminizden maksimum performans alabilir, sisteminizin performans ayarlarını dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Ultra Hızlı Data Transferi Avantajı

WD Black D50 Game Doc SSD, 3000 MB/sn’ye varan okuma ve 2500 MB/sn’ye varan yazma hızları sayesinde çok büyük boyutlu dosyaları dahi saniyeler içinde yedekleme olanağı tanır. Bu teknoloji sayesinde oyunların yüklenme açılış hızlarında da artış meydana gelir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBA3U0020BBK-EESN D50 GAME DOCK 2 TB RGB THUNDERBOLT 3 TAŞINABİLİR SSD
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
2 TB
Bağlantı Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Okuma Hızı (mb/s)
3000 MB/SN
Yazma Hızı (mb/s)
2500 MB/SN
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok