WD WDBPKJ0040BBK-WESN My Passport 4 TB 2.5 USB 3.0 Taşınabilir Disk

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kullanışlı Tasarım

İhtiyaç duyduğunuz özgürlüğü beraberinde getiren WD WDBPKJ0040BBK-WESN My Passport, ideal boyutları ile kolay taşınabilir ve her an her yerde kullanılabilir bir modeldir. Piyasada bulunan çoğu cihazla kullanılabilen disk, 2.5 inçlik boyutu sayesinde rahatlıkla muhafaza edilebilir.

Yüksek Hız

WD WDBPKJ0040BBK-WESN taşınabilir disk modeli, yaşantınıza hız katar. Modelin yüksek okuma hızı, içerisinde bulunan verileri kısa sürede kullanılabilir hâle getirirken yüksek yazma hızı ise veri transfer süresini kısaltıp zaman kazandırır.

WD Backup Yazılımı

Yepyeni özelliklere sahip WD Backup yazılımı, verilerinizin kaybolmayacağından emin olmanızı sağlar. Otomatik çalışmaya programlanabilen yazılım, bilgisayarınızda yer alan önemli belgelerin belli aralıklarla yedeklenmesinde rol oynar.

Dayanıklı Malzeme Tercihi

Dayanıklı Malzeme Tercihi

WD Discovery

Sunduğu yüksek hız ve geniş depolama alanı ile dikkat çeken WD WDBPKJ0040BBK-WESN taşınabilir disk, veri güvenliğinin sağlanması noktasında da oldukça iddialıdır. Cihazda bulunan WD Discovery yazılımı, verilerin 256 bit AES donanım şifrelemesi ile korunmasını sağlar. Şifre oluşturmanıza olanak tanıyan yazılım aynı zamanda Facebook, Dropbox ve Google Drive gibi platformlara bağlanmanıza imkân tanır.

Geniş Depolama Alanı

WD WDBPKJ0040BBK-WESN My Passport taşınabilir disk modeli, verilerin dünyasında güvenle hareket edebilmenizi sağlar. Sahip olduğu 4 TB geniş depolama alanı fotoğraf, video, müzik ve belgelerinizi depolayarak her an her yerde kullanabilmenize imkân tanır.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
WD WDBPKJ0040BBK-WESN MY PASSPORT 4 TB 2.5 USB 3.0 TAŞINABİLİR DİSK
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
4 TB
Bağlantı Tipi
USB 3.0
Okuma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Yazma Hızı (mb/s)
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok