Asus X509UA-BR112 Intel Core i3 7020U 4GB 256GB SSD FreeDOS 15.6 inç Taşınabilir Bilgisayar

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Hız ve Performans Odaklı Intel Core i3

Performans odaklı geliştirilen Asus X509UA-BR112, bulundurduğu Intel Core i3-7020U işlemci ile ağır işlerin altından kalkmayı başarır. 4 GB RAM ile kullanıcıların karşısına çıkan model, 256 GB SSD ile kullanıcılara yüksek hız ve performans vadeder.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Hafif ve Kompakt Tasarım

Asus X509UA-BR112 dizüstü bilgisayar 1,9 kilogramlık ağırlığı ile hareketli yaşantısı olanlar için ideal bir profil çizer. Optimum düzeyde tutulan boyutları hafifliği ile birlikte cihazın kolaylıkla taşınabilmesini sağlar. Şık görünümü ise bilgisayarın kapağını her açtığınızda fark edeceğiniz dikkat çekici bir özellik olarak öne çıkar.

Odaklanmayı Kolaylaştıran Yepyeni NanoEdge Ekran

Kullanıcıların iş ve eğlence gibi farklı amaçlarla kullanabileceği Asus X509UA-BR112 dizüstü bilgisayar modeli, NanoEdge ekranı ile etkileyici bir deneyimi beraberinde getirir. Geniş görüntüleme alanı daha rahat çalışılabilmesini sağlarken film ve dizi izlemeyi çok daha zevkli hâle getirir. 

Çoklu Bağlantı Noktaları

Asus X509UA-BR112 Intel Core i3 7020U taşınabilir bilgisayar modeli üzerinde yer alan çok sayıda bağlantı noktası sayesinde farklı işlemlerin aynı anda yapılabilmesine imkân tanır. Yüksek hızlı USB bağlantıları verilerinizi kısa sürede transfer edebilmenizi sağlar. HDMI bağlantısı bilgisayarın farklı ekranlarla birlikte kullanılabilmesini mümkün kılar. Yüksek hızlı Wi-Fi bağlantısı ise her an her yerde online dünyaya bağlı kalmanıza yardımcı olur.

Etkileyici Ses Performansı

Asus tarafından geliştirilen SonicMaster özelliği donanım ve yazılım desteği ile en doğru ses kombinasyonlarını bir araya getirir. Yüksek ses şiddeti ile etkileyici bir atmosfer yaratan Asus X509UA-BR112, bu özellikle birlikte profesyonel bir deneyim sunar. Bas ve tiz dengesi ile birlikte parazitlerin azaltılması, dinlediklerinize tam anlamıyla hakim olmanızı sağlar.

Dayanıklı Dış Malzeme

Yazılımı ile dikkat çekmeyi başaran Asus X509UA-BR112 dizüstü bilgisayar modeli, donanım parçaları ve dış iskeleti ile de iddiasını sürdürür. Kullanılan malzemelerin kalitesi, uzun kullanım ömrünü beraberinde getirir.

Yarı Yolda Bırakmayan Uzun Kullanım Süresi

Asus X509UA-BR112, yenilenen işlemci mimarisi ve bulundurduğu teknolojilerle enerji verimliliğini artırır. Performansın düşmesine izin vermeden enerji harcamasını azaltan bu özellikler, şarjın daha uzun süre dayanmasına yardımcı olur. İki hücreli 32 Wh pil ile Asus X509UA-BR112 kesintisiz bir şekilde saatlerce çalışabilmenize imkân tanır.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i3
Mikrofon
Var
İşletim Sistemi
FreeDOS
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
7020U
İşlemci Hızı
2,3 GHz
Ram (Sistem Belleği)
4 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
36 cm
Genişlik
23.5 cm
Kalınlık
2.29 cm
Ağırlık
1.90 kg
Hafıza
Sabit Disk
256 GB SSD
Harici Kart Okuyucu
Micro SD Kart Okuyucu
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15.6 inç
Ekran Çözünürlüğü
1366 x 768
Ekran Teknolojisi
HD
Ekran Kartı
Intel HD Graphics 620
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Wi-Fi 5
Bluetooth
Bluetooth 4.1
Ethernet Portu
Var
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü
2 Hücreli Lityum-iyon
Diğer Özellikler
Klavye & TouchPad
Var (Q Klavye)
USB
1 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
2 adet
HDMI
1 adet
WebCam & Multimedya
WebCam
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.