Dell 3510 N011L351015EMEA Intel Core i5 10210U 8GB 256GB SSD FreeDOS 15.6 inç FHD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İnce, Hafif ve Akıllı

Ufak boyutları, ince kasası ve hafif gövde yapısı ile öne çıkan Dell 3510 laptop, iş, eğitim ve gündelik kullanımlar için idealdir.


Canlı Video Konferanslar

Dell Optimizer teknolojisi ile gelen laptop, akıllı ses özelliği sayesinde arka plan gürültüsünü ayarlar ve konuşma sesini optimize ederek her koşulda en kaliteli ses aktarımı sağlar. Yüksek çözünürlüğe sahip Web kamerası da kaliteli bir video konferansı için gerekli olan görsel deneyimi oluşturur.

Yüksek Performans

Hız odaklı 10. Nesil Intel Core i5 işlemciler ile donatılan Latitude 3510 laptop modelleri, Intel mimarisinin kararlılığını ve performansını bir arada sunar.

Intel UHD Bütünleşik Ekran Kartı

Intel UHD grafik kartı, yüksek çözünürlüğe sahip dizileri, filmleri, belgeselleri ve yayın akışlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırır.

Çok Yönlü Bağlantı Seçenekleri

Dell 3510 taşınabilir bilgisayar üzerinde yer alan USB Type-A, USB Type-C, HDMI, Micro SD kart okuyucu ve RJ45 gibi bağlantı portları; monitör, aksesuar ve diğer cihazlarla bağlantı olanaklarını geliştirir.

Parmak İzi Okuyucu ile Hızlı Açılış

Güç düğmesi üzerine konumlanan parmak izi okuyucu, tek bir tuşla ve üst düzey güvenlikle oturum açabilmenize olanak tanır.

Yapay Zekâ Destekli Güç Yönetimi

Şarj düzenine, kullanıcı alışkanlıklarına ve güç tüketimine uygun olarak pil performansını yöneten laptop, ekran parlaklığını ve gereksiz uygulamaları kısıtlayarak güç tüketimini en aza indirir.

ExpressCharge ile Hızlı Şarj

ExpressCharge Boost özelliği, Latitude 3510’un bataryasını 20 dakikada %35’e, bir saat içinde ise %80’e kadar şarj edebilir.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i5
İşletim Sistemi
FreeDOS
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
10210U
İşlemci Hızı
1,60 GHz
Ram (Sistem Belleği)
8 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
247,85mm
Genişlik
17,97mm
Ağırlık
1-2KG
Yükseklik
361.4mm
Hafıza
Sabit Disk
256 GB SSD
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15,6 inç
Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1080 piksel
Ekran Teknolojisi
FHD
Ekran Kartı
INTEL UHD GRAPHICS
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Var
Bluetooth
Var
Pil & Güç Yönetimi
Pil Kapasitesi
4-6 Saat
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
1
USB 3.1
1
USB 3.0
2
HDMI
1
WebCam & Multimedya
WebCam
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.