I-Life ZED Air CX3 NTBTILWBI3154256 i3 5005U 4GB 256GB SSD W10 Home 15.6 inç FHD

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün İşlemci Kapasitesi

Intel Core i3 işlemci ve 2 GHz işlemci hızı ile tüm işlemleri, hızlı ve aksatmadan gerçekleştirir. 4GB RAM kapasitesine sahip Windows 10 işletim sistemi, çoklu eylemlerde mükemmel bir performans sergileyerek aynı anda birçok projeyi akıcı şekilde sürdürür. 


Gelişmiş Ekran Performansı 

Kompakt 15,6 inçlik ekran boyutu ve 1920x1080 çözünürlüklü full HD görüntü kalitesi ile ideal oranlarda yüksek kaliteli görüntü aktarımı sağlar. Intel HD Graphics 500 ekran kartı ile geniş renk paleti aracılığıyla gerçekçi görünüm ve her zaman net bir seyir imkânı sunar. 

Güçlü İnternet Donanımı

Güçlü Wi-Fi (kablosuz internet) bağlantısı kurarak hızlı ve keyifli şekilde internet dolaşımına zemin hazırlar. Wi-Fi noktası bulunan her yerde yüksek sinyal gücü sayesinde kolaylıkla ağ bağlantısına katılır. 

Bluetooth ve USB Bağlantıları 

Kablolu veya kablosuz olacak şekilde pek çok bağlantı olanağı sunar. Laptop ile farklı bir cihaz arasında kablosuz veri aktarımı yapılabilir veya USB girişi sayesinde cihaz güncelleme, dosya paylaşma gibi birçok işlemi hızlı bir performansla gerçekleştirilebilirsiniz. 

HDMI Girişi ile Görüntü Aktarımı

HDMI kablosu ile laptop ve TV arasında bağlantı kurularak laptopun ekranı, TV’ye pratik bir şekilde yansıtılabilir. 

Dayanıklı Pil Desteği

5000 mAh pil kapasitesi sayesinde kısa sürede şarj olarak uzun süre laptop kullanımını mümkün kılar. Tüm işlemlerin, maksimum sürede kablolara bağlı kalmadan sürdürülmesine olanak sağlar. 

WebCam ile Online Görüşme 

Laptop çerçevesine entegre edilmiş “WebCam” desteği ile görüntülü görüşmelerde yüksek kalitede görüntü aktarımı yapar ve keyifli bir laptop deneyimi vadeder. 

Hafif ve Minimal Tasarım 

1,8 kg ağırlığı ve 22 mm’lik ince tasarımı ile olağanüstü bir konfor sunar. Her yere kolaylıkla taşınabilir olma özelliği sayesinde evde, ofiste veya kafede laptop kullanımı için büyük avantajlara olanak sağlar. 

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i3
Kulaklık Tipi
3.5 mm
İşletim Sistemi
Windows 10 Home
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
5005U
İşlemci Hızı
2,00 GHz
Ram (Sistem Belleği)
4 GB DDR3
Boyut & Ağırlık
Boy
375 mm
Genişlik
243 mm
Kalınlık
22 mm
Ağırlık
1,8 kg
Hafıza
Sabit Disk
256 GB SSD
Harici Kart Okuyucu
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
15.6"
Ekran Çözünürlüğü
1920*1080 FHD
Ekran Kartı
Intel HD Graphics 500
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Wifi 802.11 ac b/g/n
Bluetooth
v4.2
Ethernet Portu
RJ45
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü
5000 mAh
Diğer Özellikler
Klavye & TouchPad
Q Türkçe
Bağlantı Arayüzleri
USB 3.1
x2
HDMI
x1
WebCam & Multimedya
WebCam
Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.