MSI Modern AM241 11M-067XTR I5-1135G7U 8GB RAM 256GB SSD 23.8 İnç LED (FHD) Non-Touch Dos PC

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

FHD Web Kamera

İş görüşmelerinde ya da görüntülü görüşmelerde en iyi video kalitesini sunan MSI FHD web kamerası ile dünyaya bağlanabilirsiniz. Daha fazla mahremiyete ihtiyacınız varsa kamerasını çıkarabilirsiniz.

Gürültüyü Filtreler

Bir ses duyduğunda, vokal sesi otomatik olarak tanır ve arka plan seslerinden ayırır. Bu sayede istenmeyen tüm gürültüyü filtreler.

Eye-Care Teknolojisi ile Titreme Önleyici

Anti-Flicker teknolojisi sayesinde titremeyi ortadan kaldırır. Uzun ekran süresinin neden olduğu göz yorgunluğunu etkili bir şekilde azaltırken evde veya ofiste verimliliği artırır.

Anında Görüntüleme

Anında görüntüleme teknolojisine sahip Modern AM241 serisi, sistemi yeniden başlatmadan monitör olarak da kullanılabilir. Cihazlar HDMI giriş bağlantı noktasına bağlandığında, ekran hemen açılacaktır.

Sessiz ve İstikrarlı Profesyonel Deneyim

Silent Pro Soğutma Sistemi ile donatılmıştır. Bu sistemin bir parçası, sistem içindeki farklı bileşenlerin soğutulmasını yöneten sunucu sınıfı termal modüldür. Bunun yanı sıra serin ve sessiz bir çalışma için sıcak havanın kolayca dışarı çıkmasını sağlayan en önemli anahtar bileşenler yerleştirilmiştir.

USB 3.2 Gen 2 ile Tersinir Tip-C

Projelerinizi evde yedeklerken USB Type-C konnektörünün rahatlığıyla birlikte USB 3.2 Gen2'nin tüm performans avantajlarını elde edebilirsiniz. Tersine çevrilebilir USB Type C, USB cihazlarının zahmetsizce bağlanmasına da olanak tanır.

5 Yönlü Navigatör OSD Kontrolü

Kolay OSD kontrolü için 5 yönlü navigatörlü dünyanın ilk hepsi bir arada bilgisayarıdır. Sahip olduğu bütün özellikleriyle birlikte hayatı kolaylaştırmak için geliyor.

Kolay Bakım Tasarımı

Hızlı depolama yükseltme tasarımı ile Modern AM241 serisinde 2,5 inç depolama alanınızı korumak veya yükseltmek artık bir kabus olmaktan çıkar.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i5-1135G7
İşletim Sistemi
FreeDOS
Mikrofon
1x
İşlemci Hızı
2.4 GHz
Ram (Sistem Belleği)
8 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
541.4 mm
Genişlik
406.86 mm
Kalınlık
175.09 mm
Ağırlık
16.2 kg
Hafıza
Sabit Disk
256 GB SSD
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
22-24 inç
Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1080 Pixels
Ekran Teknolojisi
Non Touch
Ekran Kartı
Paylaşımlı
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Intel 9462 AC / AX201 AX (Opsiyonel)
Bluetooth
5.1 (Intel 9462 AC ile) / 5.2 (Intel AX201 AX Wi-Fi 6 ile)
Ethernet Portu
1 x RJ45
Bağlantı Arayüzleri
USB 2.0
3
USB 3.1
2x USB 3.2 Gen 2 Tip C, 2x USB 3.2 Gen 2 Tip A
E-SATA
N/A
HDMI
1
WebCam & Multimedya
WebCam
FullHD
Ses Çıkışı
2 x 2.5W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.