Lenovo V14 82C400A8TXT5 Intel Core i5-1035G1 20GB 256GB SSD + 1TB HDD W10 Home 14 inç FHD

​Orijinal ürüne Bisistem tarafından Ram ve HDD yükseltimi yapılmıştır. Bisistem Lenovo Platinum Partner olarak hizmet sağlamaktadır ve Platinum Partner satıcılar tarafından yapılan yükseltmeler ürünün garantisini değiştirmemektedir.​​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Optimum İşlemci Kapasitesi

 10. nesil Intel Core i5 işlemciye sahip olan cihaz, iş yaşamındaki yoğunluğunuzun yanı sıra günlük kullanım için de uygundur.

Dünyanın Dokümanı Sizin Bilgisayarınızda

İş ve eğitim yaşamında ihtiyaç duyduğunuz esnekliğe kavuşmanızı sağlayan Lenovo laptop, 256 GB SSD + 1 TB HDD sabit disk kapasitesini bünyesinde barındırır. Model tüm dokümanlarınızı depolamak için biçilmiş kaftan niteliğindedir.

Şarj Sorunu Tarih Oluyor

Lenovo laptop, 4 ilâ 6 saat arasında değişen pil ömrüyle gittiğiniz her yeri çalışma ortamınız hâline getirir. İş hayatınızda sizi prize bağlı olmaktan kurtaran cihaz, verimliliğinizi kayda değer ölçüde artırır.

Intel Paylaşımlı Grafik Kartı

Lenovo V14 IIL 82C400A8TXT5 laptop Intel Iris Plus paylaşımlı grafik kartı ile çalışır. Temel düzeyde istediğiniz tüm görsel içerikleri açmanızı sağlayan cihaz ile film, dizi ya da belgesel keyfiniz hiçbir zaman bölünmez.

Benzersiz RAM Performansı

Dizüstü bilgisayarda DDR4 tipinde 20 GB kapasiteli RAM bellek yer alır. Intel i5 işlemciyi kusursuz şekilde destekleyen 20 GB RAM, etkileyici görsel sunumlar hazırlarken arka planda farklı uygulamalar kullanmanıza izin verir.

10 Parmağında 10 Marifet

Güvenilir, taşınabilir ve güçlü bir dizüstü bilgisayar olarak tanımlanan Lenovo V14 IIL 82C400A8TXT5 uygulamalarını kullanmayı kolaylaştırır, muhasebe işlemlerinde size yardımcı olur ve video konferans yöntemiyle yapılan toplantılarda sorun yaşamanızı engeller.

 


Çarpıcı Görsel Deneyim

FHD panel ile çarpıcı bir görsel deneyim yaratan laptop, 14 inç ekran boyutuna sahiptir. 1920 x 1080 piksel çözünürlük ile görsel içerikleri takip ederken ve incelerken tüm detaylara hakim olmanızı sağlayan ürün, canlı ve doğal renkler vadeder.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
İşlemci Türü
Intel Core i5
İşletim Sistemi
Windows 10 Home
İşlemci Markası
Intel
İşlemci
1035G1
İşlemci Hızı
1,0 GHz Temel, 3,6 GHz maksimum
Ram (Sistem Belleği)
20 GB
Boyut & Ağırlık
Boy
241 mm
Genişlik
19,9 mm
Ağırlık
1,6 kg (3,53 lbs)
Yükseklik
327,1 mm
Hafıza
Sabit Disk
256 GB SSD + 1 TB HDD
Harici Kart Okuyucu
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
14 inç
Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1080 piksel
Ekran Teknolojisi
FHD (1920 x 1080) TN 220 nits Anti-glare
Ekran Kartı
Integrated UHD Graphics
Bağlantılar
Kablosuz Ağ (Wi-Fi)
Var
Bluetooth
Var
Pil & Güç Yönetimi
Pil Türü
Integrated 35 Wh Li-Ion
Pil Kapasitesi
4-6 SAAT
Bağlantı Arayüzleri
USB 3.1
2x USB 3,2 Gen 1
USB 2.0
1 adet
HDMI
1x HDMI 1.4b
WebCam & Multimedya
WebCam
0,3 MP
Ses Çıkışı
1,5 W x2, Dolby Audio

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.