Keenetic City AC750

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Keenetic City AC750

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Güçlü Donanım

Keenetic City 580MHz işlemci ile tüm ağ görevleri için güçlü bir performans sunar. Keenetic City'ta bulunan 64MB DDR2 RAM ve 16MB Flash hafıza sayesinde kablosuz ağ performansınız en üst seviyeye çıkar. Keenetic'te sunulan Dual Image özelliği sayesinde Flash hafızası iki bölüme ayrılarak temel yazılım yedek olarak saklanır. Bu sayede yazılım güncellemesi sırasında yasacağınız olumsuz durumlarda cihaz yazılım yedekliliği sağlayarak çalışmasına devam eder.
Keenetic City'ta bulunan 3 adet 5 dBi gücünde yönlenebilir harici anten ile antenlerinizin yönünü dilediğiniz gibi ayarlayabilir, bu sayede ağınızı ölü noktalar kalmayacak şekilde düzenleyebilirsiniz.
4 adet hem yerel alan ağı (LAN) hem de internet geniş alan ağı (WAN) olarak ayarlanabilen akıllı portları sayesinde hem geniş bant internetlerinizi sonlandırabilir, hem de kablolu ağ cihazlarınızı bağlayabilirsiniz.
Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.


Fark Yaratan Kablosuz Kapsama Whole Home Wi-Fi Mesh

Gelişmiş bir Wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri. Keenetic City,kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır. Ev veya ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet Keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni Keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz. Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama yada web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz. İleride alacağınız tüm Keenetic cihazlarınızı da mevcut Whole Home Wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz. Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya MESH kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir. Multi Node Keenetic Whole Home Wi-Fi Mesh Sistemi, evinizin boyutundan yada yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz Wi-Fi roaming-dolaşımı olanağı sağlar.

Cloud (Bulut) Temelli KeeneticOS Yazılımı

Keenetic City ve diğer tüm Keenetic cihazlar bulut temelli KeeneticOS yazılımı ile gelir. Üstün donanım özelliklerine ek olarak KeeneticOS kullanıcılara esnek ve güncel yazılım sunar. Periyodik olarak yayınlanan otomatik yazılım ve güvenlik güncellemeleri ile ev ağınız sürekli güncel kalır. Siz günlük işlerinize odaklanırken güvenliğinizi Keenetic düşünür. Bulut yapısı sayesinde KeeneticOS kullanıcılara esnek bir yazılım imkanı sunar. Ağınızda ihtiyaç duyacağınız bileşenleri Keenetic City, cihazınıza ekleyebileceğiniz gibi, kullanmadığınız bileşeni cihazınızdan çıkarabilirsiniz. Bu sayede Keenetic City, sadece ihtiyaç duyduğunuz ağ görevlerine odaklanır. Örneğin; işyerinizdeki ağınızda misafirlerinize güvenli bir internet hizmeti sunmak istiyorsanız, captive portal bileşenini aktif hale getirebilir, VPN kullanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz. Benzer şekilde ev ağınızda internet reklamlarını Adguard bileşeni ile engelleyebilir, SafeDNS içerik kontrolü ile çocuklarınızın güvenle internete bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

 Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic City, bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla İnternet Servis Sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar. Temel internet bağlantınıza ek olarak, Metro Ethernet, Fiber Ethernet, Wi-Fi veya 3G/4G bağlantılarının herbirini dilediğiniz gibi kullanabilir ve önceliklendirebilirsiniz. Keenetic City ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz. Örneğin; Keenetic cihazınızda temel servis sağlayıcınız size Fiber Ethernet hizmet sağlıyor ise, WISP (Kablosuz Servis Sağlayıcı) üzerinden internetinizi yedekleyebilirsiniz. Ya da WISP bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde yada ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız. Akıllı eviniz yada ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.

Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic City, üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur. Keenetic City‘ de iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital HTTPS sertifikalı korumayla sağlanır. Aynı zamanda Keenetic City, ev yada ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar. Akıllı ev ve IoT cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev yada ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar. Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır. Keenetic City, cihazınız otomatik güncelleştirme özelliği açıldığında periyodik olarak bulut üzerinden yazılım güncellemelerini alarak ağınızın güvenliğini hep en üst seviyede tutar

Akıllı Ev ve IoT (Nesnelerin İnterneti)

Keenetic City bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar. Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir. Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler yada yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir Keenetic City ve diğer Keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan Akıllı TV gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır. Keenetic City internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer. Benzersiz ağ segmentasyonu ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Tüm Ofis ve Ev Ağınız için Tasarlandı

Keenetic City ve sahip olduğu Whole Home Wi-Fi Mesh özelliği ile çok noktalı (multi-node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu WAN (Multi-WAN - aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun. Keenetic City, KOBİ, Ev-ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:
Kesintisiz işletme-sınıfı (business-class) bağlantı, dahili internet yedekleme ve yük dengeleme;
Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
VPN ile güvenli bağlantı: bölge ofisleri, sahadan (mobil) yada evden çalışanlar için güvenli VPN erişimi;
Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir. İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
Dahili hotspot ve Captive Portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic City, Keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın her yerinden yönetebilirsiniz. Uygulama sayesinde Keenetic Cloud hesabınıza eklediğiniz tüm Whole Home Wi-Fi Mesh cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (QR kod) okutur ardından İnternet Servis Sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz. İnternet bağlantınızı dakikalar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz. İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel Wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz. Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilirsiniz. Tüm bu özellikleri ile Keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır. Keenetic mobil uygulamasını Google Play ya da App Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz.

Özellikler

 • İşlemci (CPU)  MT7628N 580 MHz      
 • Hafıza (RAM)  64 MB DDR2    
 • Flash Memory, Dual Boot        16 MB   Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
 • Wi-Fi Sınıfı       AC750  2.4GHz, 300Mbps 5GHz, 433Mbps
 • Wi-Fi Hızı         750Mbps           2.4GHz, 300Mbps 5GHz, 433Mbps
 • Antenler          3x5 dBi Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
 • Anten Sayısı ve Tipi     3 adet fixed anten         Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
 • Kablosuz Amplifier
 • (Sinyal Artırıcı)  Yok      
 • Ethernet Portları          4 Adet 
 • Ethernet Port Hızı        100Mbps          
 • WPS/Wi-Fi Butonu      Var        WPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
 • FN Fonksiyonu Butonu             Yok      
 • 3G/4G/LTE Desteği      Yok      
 • DSL Desteği     Yok      
 • Farklı Çalışma Mod Desteği     Var        Wi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
 • IPoE/PPPoE routing    95 Mbit/s'ye kadar       
 • L2TP/PPTP routing      95 Mbit/s'ye kadar       
 • IPoE    Var       
 • PPPoE Var       
 • PPTP   Var       
 • L2TP   Var       
 • 802.1x              Var       
 • Birden çok PPP tünelleri           Var       
 • PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2      Var       
 • MPPE (Auto/40/56/128)          Var       
 • VLAN IEEE 802.1Q        Var       
 • Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel)           Var        -
 • Link Duo          Var        PPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
 • IntelliQoS        Yok      
 • DHCP (istemci/sunucu)            Var       
 • IPv6 Dual Stack            Var       
 • NAT    Var        Birden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
 • IGMP  Var       
 • UPnP  Var       
 • Manuel Port Yönlendirme       Var       
 • VPN Passthrough        Var       
 • DoS Ataklarından Koruyan
 • SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)   Var       
 • Ping Denetleyicisi        Var       
 • WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ Güvenliği   Var        En güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
 • Misafir Wi-Fi Ağı Desteği          Var       
 • MAC Adresi ile Ağ Erişim Kontrolü       Var       
 • Wi-Fi Multimedia (WMM)       Var       
 • Android ve iOS için mobil uygulama    Var        Hızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
 • Transmission Torrent İstemcisi             Yok      
 • Dosya Sunucusu          Var        Ev ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
 • FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
 • DLNA Sunucusu           Yok      
 • UDP - HTTP Proxy        Var        Multicast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için FTP Sunucusu Yok      
 • Yazıcı Sunucusu           Yok      
 • IPsec VPN (istemci/sunucu)    Var       
 • PPTP VPN sunucu        10 Adet              VPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
 • Yandex.DNS İnternet Filtresi   Var        Ön yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
 • SafeDNS Ebeveyn Kontrolü     Var        Bulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
 • Dinamik DNS İstemcisi             Var        No-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
 • AdGuard Reklam Engelleyici    Var        Tüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
 • Cihaz Boyutları             159mm x 110mm x 29mm         Anten hariç.
 • Cihaz Ağırlığı   210gr   
 • Çalışma Sıcaklığı           0 – 40°C              -
 • Nem   %20 – %95         Yoğuşmasız
 • Güç Giriş Gerilimi         100-240V 50/60 Hz            Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
CITY AC750
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
KEENETIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok