Keenetıc Extra DSL AC1200

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Güçlü Donanım

Unique whole home wi-Fi
Gelişmiş bir wi-Fi ağı teknolojik evlerin vazgeçilmezlerinden biri.
Keenetic extra dsl, kesintisiz, güvenli ve hızlı kablosuz iletişimi evinizin her odasına yüksek kalitede ulaştırır.
Ev ya da ofisinizdeki alanın büyüklüğüne göre, dilerseniz bir adet keenetic cihaz ile başlayabilir ve artan ihtiyaçlarınıza göre kablosuz ağınızı genişletmek ve hızlandırmak için yeni keenetic kablosuz router cihazlar ekleyebilirsiniz.
Bu sayede, birden fazla kablosuz ağ noktasını (access point) ücretsiz mobil uygulama ya da web arayüz üzerinden tek bir yerden kurabilir ve yönetebilirsiniz.
İleride alacağınız tüm keenetic cihazlarınızı da mevcut whole home wi-Fi sistemine kolaylıkla dahil edebilirsiniz.
Keenetic whole home wi-Fi sistemi, ihtiyacınıza göre mevcut ethernet kablo bağlantıları üzerinden veya mesh kablosuz ağ üzerinden ayarlanabilir, performans optimizasyonu yapılabilir.
Multi node keenetic whole home wi-Fi sistemi, evinizin boyutundan ya da yapısından bağımsız, her durumda kesintisiz wi-Fi roaming-Dolaşımı olanağı sağlar.


Yedeklenebilir Güvenilir İnternet

Keenetic extra dsl bağlantı modelinden bağımsız olarak, size aynı anda birden fazla internet servis sağlayıcıdan yararlanma olanağı sağlar.
Temel dsl bağlantınıza ek olarak, metro ethernet, fiber ethernet, wi-Fi veya 3g/4g bağlantılarının her birini dilediğiniz gibi önceliklendirebilirsiniz.
Keenetic extra dsl ile ek internet bağlantılarını dilerseniz ana internet bağlantınız kesildiğinde yedek internet bağlantısı olarak, dilerseniz ana bağlantınızın yanında eş zamanlı olarak yük paylaşımı amacıyla kullanabilirsiniz.
Örneğin; keenetic cihazınızda temel servis sağlaycınız size dsl hizmet sağlıyor ise, usb2.0 portu üzerinden bağlayacağınız uyumlu 3g/4g dongle ile 3g/4g hattınızı yedek bağlantı olarak kullanabilir ve internet kesintilerinin önüne geçersiniz.
Ya da 3g/4g bağlantınızı ağınızdaki kullanıcılara temel bağlantınızın yanında eş zamanlı aktif hale getirir ve yük paylaşımı sağlayarak evinizde ya da ofisinizde daha hızlı bir internet bağlantısı sunarsınız.
Akıllı eviniz ya da ofisinizdeki internet erişiminiz 7/24 devam eder.


Siber Tehditlere Karşı Güçlü Koruma

Keenetic extra dsl, hiçbir ev tipi router cihazda olmayan üst düzey güvenlik ön ayarlarıyla sunulur.
Keenetic cihazda iletişim, bankacılık seviyesindeki dijital https sertifikalı korumayla sağlanır.
Aynı zamanda keenetic extra dsl ev ya da ofis ağınızda gelişmiş segmentasyon sağlar.
Akıllı ev ve iot cihazlarının birbirleriyle veya diğer ev ağı cihazlarıyla haberleşmesinin önüne geçerek ev ya da ofis ağınızda dışarıdan gelecek tehditlere karşı tam koruma sağlar.
Keenetic mühendisleri tarafından sunulan düzenli güvenlik ve yazılım güncellemeleri ile ağınız gelecekteki tehditlere karşı da koruma altındadır.

Akıllı Ev ve Iot (nesnelerin i̇nterneti)

Keenetic extra dsl bugünden geleceğin akıllı evlerinin ihtiyacı olan güvenlik, yüksek hız ve geniş kapsama alanı gibi tüm ihtiyaçlarını karşılar.
Herhangi bir akıllı ev cihazı internete bağlandığında, virüs ve diğer zararlı casus yazılımlar tarafından zarar görebilir.
Bu gibi durumlar ağınızın istenmeyen kişiler ya da yazılımlar tarafından ele geçirilmesine sebep olabilir.
Keenetic extra dsl ve diğer keenetic cihazlarının güzel yanı, evinizde kullandığınız ve hiçbir koruması olmayan akıllı tv gibi cihazlarınızı güvenliği yüksek cihaz seviyesine taşımasıdır.
Keenetic extra dsl internet cihazlarının güvenle bağlanmalarını sağlarken izinsiz erişimlerin de önüne geçer.
Benzersiz ağ segmentasyonu ve ve bulut temelli siber saldırı önleyici özelliği akıllı evinizi aynı zamanda güvenli hale getirir.

Tüm Ofis ve Ev Ağınız İçin Tasarlandı

Keenetic extra dsl ve sahip olduğu whole home wi-Fi özelliği ile çok noktalı (multi-Node) merkezi yönetimli kablosuz ağa, çoklu wan (multi-Wan - Aynı anda birden fazla servis sağlayıcı çalıştırabilme) özellikleri ile yedekli çalışma özelliğine, işletme sınıfı diğer özellik ve cihaz bileşenlerine uygun fiyatlarla sahip olun.
Keenetic extra dsl kobi̇, ev-Ofis, otel, restoran, zincir mağaza ve şubeler, sağlık poliklinikleri, bölge ofisleri, çağrı merkezleri gibi 7/24 hizmet veren, sürekli internet bağlantısı gerektiren eczane, sağlık ve ulaşım birimleri gibi yüzlerce farklı işletme için mükemmel çözümler sunar:
Ofis çalışanları için yüksek verimlilik, siber tehditler ve diğer zararlı yazılımlara karşı ileri derece koruma;
Vpn ile güvenli bağlantı: Bölge ofisleri, sahadan (mobil) ya da evden çalışanlar için güvenli vpn erişimi;
Yüksek ağ segmentasyonu ile ofis dışına özel bilgilerin çıkması engellenir.
İlgisiz birimlerin ofis kaynak dosyalarına erişimi engellenir;
Dahili hotspot ve captive portal özellikleri sayesinde, işletmeler kendilerine ziyarete gelen müşterilerine güvenli internet erişimi sağlarken aynı zamanda satışlarını artırma imkanı sağlanır.

Kullanıcı Dostu Mobil Uygulama

Keenetic extra dsl keenetic mobil uygulaması ile eşleştirildiğinde, gelişmiş bulut (cloud) teknolojisi sayesinde ev ağınızı dünyanın heryerinden yönetebilirsiniz.
Uygulama sayesinde keenetic cloud hesabınıza eklediğiniz tüm whole home wi-Fi cihazlarınızı da merkezi olarak, tek bir yerden yönetebilirsiniz.
Ücretsiz olarak sunulan keenetic mobil uygulaması ile cihazınızın altında bulunan karekodu (qr kod) okutur ardından i̇nternet servis sağlayıcıdan aldığınız bilgileri girersiniz.
İnternet bağlantınızı dakikaklar içinde hızlıca gerçekleştirirsiniz.
İlk kurulum aşamasından sonra, mobil uygulama üzerinden ağınıza bağlı cihazları görebilir, misafirleriniz veya ziyaretçileriniz için özel wi-Fi ağı tanımlayabilirsiniz.
Aile üyelerinizin internet kullanımlarını cihaz bazlı olarak tanımlayabilir, internet aktivitelerini kontrol edebilir ve dilediğiniz cihazlar için istediğiniz zaman aralıklarında içerik filtrelemeler tanımlayabilirsiniz.
Tüm bu özellikleri ile keenetic mobil uygulaması ev ağınızın yönetimini size bırakır.

Sezgisel ve Kolay Web Arayüz

Keenetic Extra DSL ve diğer Keenetic modelleri mobil uygulamadan yönetilebildiği gibi, komut satırı ve web arayüzden de yönetilebilir. Kapsamlı ve sezgisel arayüzü sayesinde ağınız ile ilgili gelişmiş tüm ayarları Keenetic Web Arayüzünden yapabilirsiniz. İstemci cihazınızın web adres satırına my.keenetic.net yazarak kolaylıkla web arayüze erişebilirsiniz. Keenetic cihazınız ile ilgili gelişmiş ve kapsamlı ayarları web arayüzde bulunan arama fonksiyonu ile zahmetsizce bulabilirsiniz. Örneğin; VPN yada Port Yönlendirme ile ilgili bir ayara gitmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken arama kısmına yazmaktır. Gelişmiş ayarlarla ilgili faydalı bilgilerin yer aldığı, tamamı Türkçe olarak hazırlanmış destek makalelerine de yine web arayüzden erişebilirsiniz.

OpenVPN & Wireguard VPN

OpenVPN, VPN bağlantısı için en popüler protokollerden biridir. Sanal bir özel ağ oluşturmak veya yerel ağları birbirine bağlamak için kullanılabilir. OpenVPN istemci/sunucu desteği Keenetic yönlendiricilere entegre edilmiştir. Bir OpenVPN bağlantısı yapılandırmak için, 'OpenVPN istemci/sunucu' sistem bileşeninin kurulması gerekir. Bu bileşen ile Keenetic, istemci ve OpenVPN sunucusu olarak kullanılabilir.

Keenetic'te bulunan Wireguard VPN bileşeni benzer şekilde VPN tünelleri oluşturmanıza imkan tanır

Özellikler 

 • Değer           Açıklama
 • İşlemci (CPU)            EN7513T 900 MHz          -
 • Hafıza (RAM)            128 MB DDR3    -
 • Flash Memory, Dual Boot    128 MB Belirtilen bellek boyutu iki bölüme ayrılmıştır. Her yazılım güncellemesi için bu bölümler arasında Keenetic cihazı değişimler yapar. Böylece, Keenetic güncelleme sırasında güç kaybı yaşasa bile yedek bölümden başlatılabilir.
 • Wi-Fi Sınıfı AC1200 2.4GHz, 300Mbps
 • 5GHz, 867Mbps
 • Wi-Fi Hızı   1200Mbps           2.4GHz, 300Mbps
 • 5GHz, 867Mbps
 • Antenler     4x5 dBi Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
 • Anten Sayısı ve Tipi               4 adet fixed anten          Precision baskılı yönlenebilir dipol antenler
 • Kablosuz Amplifier
 • (Sinyal Artırıcı)         Var
 • (4 adet)       4 amplifier ile zayıf kablosuz sinyalleri en iyi seviyede alınır.
 • Ethernet Portları     4 Adet  -
 • Ethernet Port Hızı   100Mbps             -
 • WPS/Wi-Fi Butonu Var         WPS butonu sayesinde ağınıza bağlanmak isteyen Windows ve Android cihazları şifre olmadan kolayca ağınıza bağlayın.
 • FN Fonksiyonu Butonu         Var         Cihaz ayarlar sayfasından farklı ağ görevleri atayabildiğiniz, yapılandırılabilir fonksiyon butonu.
 • 3G/4G/LTE Desteği Var         Uyumlu USB modem ile. Uyumlu cihaz listesi için keenetic.com.tr'yi ziyaret edin.
 • DSL Desteği               Var         Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
 • Farklı Çalışma Mod Desteği               Var         Wi-Fi Mesh (diğer Keenetic cihazlar ile), Access Point, Mesafe Genişletici (Repeater/Range Extender) ve İstemci (Client) modları
 • IPoE/PPPoE routing               95 Mbit/s'ye kadar         -
 • L2TP/PPTP routing 95 Mbit/s'ye kadar         -
 • USB Sürücüden Okuma        12 MB/s'ye kadar           -
 • Otomatik ADSL
 • Modülasyon Seçimi               Var         -
 • G.dmt          Var         -
 • G.lite            Var         -
 • ADSL2           Var         -
 • ADSL2+        Var         -
 • Annex A      Var         -
 • Annex M     Var         -
 • Maks. PVC Sayısı     8             -
 • VDSL2 Desteği          Var         -
 • G.vector desteği      Var         -
 • VDSL Profilleri          8a, 8b, 8c, 8d, 12a, 12b, 17a, 30a             Sahip olduğu VDSL profilleri sayesinde Keenetic Extra DSL ve Keenetic Omni DSL 200Mbps'ye kadar xDSL hatları desteklemektedir.
 • IPoE Var       -
 • PPPoE          Var         -
 • PPTP             Var         -
 • L2TP              Var         -
 • 802.1x          Var         -
 • Birden çok PPP tünelleri     Var         -
 • PAP/CHAP/MS-CHAP/MS-CHAP v2 Var         -
 • MPPE (Auto/40/56/128)      Var         -
 • VLAN IEEE 802.1Q    Var         -
 • Yönlendirme (Routing) tablosu (DHCP/Manuel)     Var         -
 • Link Duo      Var         PPPoE/PPTP/L2TP kimlik doğrulama ile internet'e ve İSS'nin (İnternet Servis Sağlayıcı) iç ağına eşzamanlı olarak bağlanabilirsiniz
 • IntelliQoS   Var         Özel IntelliQoS teknolojisi, çevrimiçi video veya IPTV'nin kesintisiz görüntülenmesini otomatik olarak sağlar, torrent gibi tüm bantgenişliğini kullanmaya çalışan uygulamaların optimize çalışmasını sağlar. Diğer bir yandan, her bir cihaz için ayrı ayrı hız sınırlandırması yapabilirsiniz. Ev ağınızın yönetimi sizde olur.
 • DHCP (istemci/sunucu)Var -
 • IPv6 Dual Stack        Var         -
 • NAT Var       Birden çok harici IP destekleyen tam özellikli NAT; ağ arayüzü rollerinin atanması.
 • IGMP            Var         -
 • UPnP            Var         -
 • Manuel Port Yönlendirme  Var         -
 • VPN Passthrough    Var         -
 • DoS Ataklarından Koruyan
 • SPI Firewall (Güvenlik Duvarı)          Var         -
 • Ping Denetleyicisi   Var         -
 • WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 ve OWE ile Gelişmiş Ağ Güvenliği            Var         En güncel WPA3 ve OWE kablosuz güvenlik protokolleri sayesinde kablosuz ağınız her zaman güvendedir.
 • Misafir Wi-Fi Ağı Desteği     Var         -
 • MAC Adresi ile Ağ Erişim Kontrolü  Var         -
 • Wi-Fi Multimedia (WMM)  Var         -
 • Android ve iOS için mobil uygulama              Var         Hızlı kurulum ve uzaktan ağ yönetimi sağlar. Bulut temelli mimarisi sayesinde ağınızı internete bağlı olduğunuz heryerden yönetmenize imkan tanır.
 • Transmission Torrent İstemcisi        Var         Bilgisayara ihtiyaç duymadan, 7/24 dosya paylaşım ağlarında çalışmaya izin veren, tek başına çalışabilen torrent istemcisi.
 • Dosya Sunucusu      Var         Ev ağında dosya paylaşmak için Keenetic cihazınıza bir USB sürücü takın. Desteklenen biçimler şunlardır:
 • FAT/FAT32/EXT2/EXT3/NTFS/HFS+
 • DLNA Sunucusu       Var         USB sürücünüzdeki medya dosyalarını (video, resim v.b.) DLNA uyumlu akıllı TV, tablet ya da akıllı telefon gibi cihazlarınızda doğrudan oynatın.
 • UDP - HTTP Proxy   Var         Multicast stream (oynatma) desteklemeyen cihazlarda IPTV hizmeti için
 • FTP Sunucusu           Var         Bağlı USB sürücdeki dosyalara uzaktan erişim için kullanılır. Daha kolay kullanım için DynDNS (dinamik DNS) özelliğinin kullanılması tavsiye edilir.
 • Yazıcı Sunucusu       Var         Uyumlu USB yazıcılar ile ağ üzerinden yazıcı erişimi/paylaşımı (GDI modeller hariç)
 • IPsec VPN (istemci/sunucu)              Var         -
 • PPTP VPN sunucu    10 Adet               VPN sunucu, ev ağınıza İnternet üzerinden güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar.
 • Yandex.DNS İnternet Filtresi             Var         Ön yüklemeyle gelen Yandex.DNS İnternet filtresi ev ağınızı zararlı web sayfalarından, bot ağlarından ve diğer tehditlerden korur.
 • SafeDNS Ebeveyn Kontrolü Var         Bulut hizmeti üzerinden çalışan SafeDNS İnternet filtresi, ev ağınızdaki cihazların çevrimiçi etkinliklerini izlemenize, onları istenmeyen çevrimiçi hizmetler, web siteleri ve hatta arama sonuçlarından korumanıza olanak sağlar.
 • Dinamik DNS İstemcisi         Var         No-IP, DNS Master, DynDNS servisleri desteklenmektedir. Dilerseniz kendi dinamik DNS servisiniz manuel olarak da yapılandırabilirsiniz.
 • AdGuard Reklam Engelleyici             Var         Tüm ev ağı cihazlarınızı can sıkıcı reklamlardan korur.
 • Cihaz Boyutları         159mm x 110mm x 29mm          Anten hariç.
 • Cihaz Ağırlığı             248gr     -
 • Çalışma Sıcaklığı      0 – 40°C               -
 • Nem             %20 – %95          Yoğuşmasız
 • Güç Giriş Gerilimi   100-240V
 • 50/60 Hz     Seviye VI enerji tasarruflu 100-240 Switching Güç Adaptörü; Enerji tasarrufu yanı sıra, elektrik voltaj düşmesi gibi dalgalanmalara karşı cihazın kararlı çalışmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
EXTRA DSL AC1200
Ouı
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
MODEM
Marka
KEENETIC
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok