Mercusys MW330R 300 Mbps Kablosuz Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Mercusys MW330R 300 Mbps Kablosuz Router

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kablolu ve Kablosuz Kullanım Özellikleri

Kablosuz bağlantıya ek olarak, 100 Mbit/s veri aktarım hızında kablolu bağlantı da mevcuttur. Kablolu bağlantı genellikle kablosuz bağlantıdan daha hızlıdır, ancak daha az hareket özgürlüğü sunar.

Ebeveyn Yönetiminde Kullanım

Ebeveyn denetimi özelliği, çocuğunuzun çevrimiçi etkinliklerini izlemenize olanak tanır. Bu sayede çocuklarınızın sakıncalı içeriklere ulaşmasını önleyebilirsiniz.

Web'de Güvenle Gezinmek için Mercusys MW330R

Mercusys MW330R Wi-Fi yönlendirici ile internette kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Bu cihaz, WPA-PSK ve WPA2-PSK şifrelemesini kullanır. İster video veya müzik indiriyor olun ister göz atıyor olun, verileriniz %100 güvenlidir.

Tak Çalıştır ile Çevre Birimlerine Bağlanabilir

Konuk bölgesi ağı korumanıza olanak tanıyan router, tak çalıştır özelliği ile zahmetsiz kurulum sunar. Bu sayede ağ yönlendiricisini kurmak ve yapılandırmak yalnızca birkaç dakika sürer.

Mercusys MW330R Kararlı Bağlantı

Mercusys MW330R, istikrarlı ve hızlı bir internet bağlantısı sağlar. Tek bantlı yönlendirici, Wi-Fi 4 kablosuz standartlarıyla çalışır ve Wi-Fi sinyalini bir frekans bandında yayınlar. Bu sayede daha kararlı ağ genişliği elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
MERCUSYS MW330R 300 MBPS KABLOSUZ ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok