TP-Link Archer AX20 2.4/5 GHz 1800 Mbps Wi-Fi 6 Dual Band Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Çoklu Cihaz Desteği

TP-Link Archer AX20 birden fazla cihaza aynı anda bağlama imkânı sunar. Üstelik bunu yüksek performansla yapar. Çok sayıda cihaz ağa katıldığında internet hızında düşme olmaz.

Geniş Kapsama Alanı

TP-Link Archer AX20, sahip olduğu Beamforming teknolojisi sayesinde frontend modülünü ve dört adet anteni birleştirir. Geniş bir kapsama alanı ortaya çıkaran bu özellik sayesinde köşe noktalarda bile internet problemsiz şekilde kullanılabilir.

Siber Güvenliği Maksimum Seviyeye Çıkaran WPA3 Protokolü

En yeni Wi-Fi güvenlik protokolünü temsil eden WPA3, kullanıcıların verilerinin korunaklı bir biçimde iletilmesini sağlar. Bu sayede ağ yapılabilecek saldırılara karşı korunur ve istenmeyen durumlar oluşmadan engellenir.

Yepyeni Wi-Fi 6 Teknolojisi

Daha yüksek hızda bağlantı hızını mümkün kılan Wi-Fi 6 teknolojisi, daha az takılma ve daha yüksek kapasite sunar. Bu sayede evinizin her noktasında sorunsuz bir süreç deneyimlemenize olanak tanır. Yeni nesil 2.4 Ghz ve 5GHz olmak üzere sunulan iki farklı bant değeri; 4K video yayın, online oyun oynama ve hızlı dosya indirme için mükemmel bir çözüm sunar.

1.5 GHz Dört çekirdekli CPU

1.5 GHz dört çekirdekli işlemci en zorlu veri aktarım süreçlerinin üstesinden kolaylıkla gelir. Yoğun iletim yükü durumlarında bile gecikmeyi minimuma indirerek maksimum performans sunar.

Kolay Kurulum ve Kullanım

Tether mobil uygulaması ile kullanılabilen Archer AX20, uygulama üzerinde yer alan yönergelerin de yardımıyla kolaylıkla kurulabilir. Gerekli adımları takip ettiğiniz takdirde cihaz dakikalar içinde kullanıma hazır hâle gelir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER AX20 2.4/5 GHZ 1800 MBPS Wİ-Fİ 6 DUAL BAND ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok