TP-Link Archer C5400X Mu-Mimo 5400 Mbps 5 Ghz Tri Band Gaming Router

Henüz yorum yok Yorum Yaz

TP-Link Archer C5400X Mu-Mimo 5400 Mbps 5 Ghz Tri Band Gaming Router

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Üç Farklı Kablosuz Bant Özelliği

3 bant Wi-Fi özelliği sayesinde daha fazla cihaz için daha hızlı bağlantı sunar. Bu sayede birden fazla bilgisayar ve mobil cihaz daha hızlı bir şekilde internete bağlanabilir.

Güvenli Çoklu Bağlantı Avantajı

MU-MIMO sayesinde aynı anda 4 farklı cihaz ile iletişim kurarak 4 kat daha verimli bir bağlantı sağlayan TP-Link Archer C5400X gaming router, Wi-Fi kapsamını da maksimum verim alabileceğiniz şekilde artırır.

Yüksek Performans Sunan Güçlü İşlemci

Ekstra hızlı olan çift çekirdekli işlemcinin yanı sıra 3 ayrı yardımcı işlemciye sahip olan TP-Link Archer C5400X gaming router hem hızlı hem de kararlı bir bağlantıya ihtiyaç duyanlara hitap eder.

Akıllı Bağlantı Teknolojisi

Mevcut bağlantıdan maksimum performans alabilmek için her bir cihaz için uygun olan Wi-Fi bandını otomatik olarak ayarlar. Bu akıllı bağlantı teknolojisi sayesinde maksimum verim alırsınız.

Oyunculara Özel 8 Antenli Tasarım

8 adet harici anteni bulunan TP-Link Archer C5400X Mu-Mimo gaming router, online oyunların kesintisiz oynanabilmesi için tasarlanmıştır. Mevcut Wi-Fi ağının daha güçlü olmasını sağlayan ve internet sağlayıcısının sunduğu hizmetten maksimum faydalanma olanağı sunan bu cihaz, Wi-Fi hızının yüzde 25 oranında artmasını sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER C5400X MU-MİMO 5400 MBPS 5 GHZ TRİ BAND GAMİNG ROUTER
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok