Tp-link Archer T2u Nano 600 Mbps Kablosuz Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Uyumluluk ile Avantajlı Kullanım

Taktıktan sonra varlığını unutacağınız kadar minimal boyutlara sahip olan TP-Link Archer T2U Nano USB adaptör, hem Windows hem de Mac OS işletim sistemleriyle uyumludur. Bu da farklı cihazlar ile kullanım avantajı sağlar.

Güvenli Kullanım Sunan Şifreleme Sistemi

WPA/WPA2 ve WPA-PSK/WPA2-PSK gibi gelişmiş şifreleme türlerini destekler. Böylece üçüncü kişilerin erişimine açık olmayan bir internet bağlantısı elde edersiniz.

Mobil Cihazlar ile Kullanım Kolaylığı

Taşınabilir bilgisayarlar ile mobil olarak internette gezinmek, oyun oynamak veya ofis işlerini yürütmek için kararlı bir bağlantı sağlar. Mümkün olan en iyi bağlantıya sahip ağa otomatik olarak bağlanan bu cihaz, kopma sorunlarını da ortadan kaldırır.

İnternet Bağlantı Hızını İyileştiren Tasarım

Wi-Fi 802.11ac standardı ile 600 Mbps'ye varan kablosuz veri aktarım hızı sunarak mevcut internet bağlantısını yükselten TP-Link Archer T2U Nano USB adaptör, hızlı ve akıcı bir veri aktarım süreci vadeder.

Dual Bant Avantajı ile Yüksek Verimlilik

5 GHz ve 2,4 GHz bantlarını destekleyen TP-Link Archer T2U Nano USB adaptör, gecikmesiz yüksek çözünürlüklü video akışı ve kesintisiz veri iletimi sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER T2U NANO 600 MBPS KABLOSUZ USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok