Tp-link Archer T3u 1300 Mbps Kablosuz Dual Band Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Avantajlı Minimal Boyutlar

Güvenli ve yüksek performanslı bir kablosuz USB adaptör olarak tasarlanan TP-Link Archer T3U, yer kaplamayan minimal boyutları sayesinde hem pratik kullanım süreci sağlar hem de taşıma kolaylığı sunar.

Çift Bant Seçeneği

2,4 GHz ve 5 GHz ile esnek bağlantı seçenekleri sunan USB adaptör sayesinde 2,4 GHz bant ile saniyede 400 Mb, 5 GHz bant ile de saniyede 867 Mb kablosuz hızı sağlanır. Böylece konumunuza göre uygun olan bandı tercih ederek ağınızdan maksimum verim alabilirsiniz. 

Maksimum Wi-Fi Hızı

Wi-Fi 5 olarak da bilinen yeni nesil kablosuz bağlantı standardı ile toplamda 1300 Mbps bağlantı sağlayan TP-Link Archer T3U USB adaptör hem mobil hem de sabit bilgisayarlar ile kullanılması için tasarlanmıştır. Ayrıca Mac OS ve Windows işletim sistemleri ile de uyumludur.

Verimli Kablosuz Bağlantı

Aynı anda çok fazla kullanıcıya hizmet verebilen ve ağ akışından maksimum verim alınmasını sağlayan MU-MIMO teknolojisi ile daha verimli bir kablosuz bağlantı elde edilir.

Ultra Hızlı USB Portu

Klasik 2.0 olan USB portuna kıyasla çok daha yüksek hızda veri transferi sağlayan USB 3.0 teknolojisi ile bağlantı sağlayan TP-Link Archer T3U USB adaptör, kopma sorunları olmadan konforlu bir kullanım sunar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER T3U 1300 MBPS KABLOSUZ DUAL BAND USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok