Tp-link Archer T4u Kablosuz Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-link Archer T4u Kablosuz Adaptör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

On Kat Hızlı Veri Aktarımı

USB 3,0 teknolojisi ile bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz Archer T4U USB adaptör, klasik USB standardına kıyasla 10 kata kadar daha hızlı bir veri akışı sağlar. Bu da adaptörünüzden maksimum verim almanızı kolaylaştırır.

MU-MIMO USB Adaptör

Archer T4U USB adaptör, klasik adaptörlerin aksine tek bir bağlantı sağlayıp diğer kullanıcıları sıraya almak yerine MU-MIMO teknolojisi ile çok sayıdaki kullanıcıya eş zamanlı olarak veri akışı sağlar. Bu sayede ağdan maksimum fayda sağlanır.

Kolay Taşıma Avantajı

Taşınabilir bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlar ile kullanım için tasarlanan Archer T4U USB adaptör hem görüntü kirliliğine neden olmaması hem de fazla yer kaplamaması için minimal bir adaptör olarak tasarlanmıştır. Bu tasarım başarılı adaptöre kolay taşınabilirlik de kazandırır.

Daha İyi Bağlantı için Çift Bant

2,4 GHz ve 5 GHz bantların her ikisini destekleyen Archer T4U USB adaptör, sırasıyla 400 Mbps ve 867 Mbps kablosuz hızları ile online olma ve veri transferi avantajları sunar. Böylece online oyunlardan sosyal medya hesaplarında gezinmeye kadar tüm aktiviteler kesintisiz olarak gerçekleşir.

Güvenli Kullanım Prensibi

Yeni nesil şifreleme özellikleri ve WPS butonu ile güvenli bir bağlantı sağlar. Böylece ağınız üçüncü kişilerin ve kötücül yazılımların saldırılarından korunur.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER T4U KABLOSUZ ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok