Tp-link Archer T4u Plus Ac 1300 Mbps Dual Antennas Hıgh-gaın Wıre

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yeni Nesil USB ile Daha Kolay Eşleşme

USB bağlantı teknolojisini bir sonraki seviyeye taşıyan USB 3,0 sayesinde Wi-Fi 802.11ac protokolüne daha uygun olan TP-Link Archer T4U Plus AC adaptör, daha yüksek aktarım hızı ve daha kararlı bağlantı sağlar.

MU-MIMO ile Eş Zamanlı Veri Akışı

MU-MIMO olarak da bilinen eş zamanlı veri akış sistemi sayesinde TP-Link Archer T4U Plus AC adaptör ile aynı anda birden fazla cihaza iyileştirilmiş kablosuz bağlantı sağlanır. Bu da hem çok yönlü hem de verimli bir kullanım süreci sunar.

Hareketli Anten Tasarımı

180 derece hareket kabiliyetine sahip olan antenler sayesinde farklı ortamlarda maksimum çekim elde etmek mümkündür. Böylece cihazdan daha fazla verim alabilirsiniz.

Kolay Kurulum Süreci

Esnek tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde farklı şekillerde konumlandırabileceğiniz TP-Link Archer T4U Plus AC adaptör, 1 metrelik USB kablosu ile hareket özgürlüğü sunarken kolay kurulum aşamaları ile de profesyonel yardım almadan bağlantı iyileştirme olanağı tanır.

Çift Antenli Özel Tasarım

2 adet 5 dBi anteni bulunan TP-Link Archer T4U Plus kablosuz USB adaptör, bu antenler sayesinde güçlü ve kesintisiz bağlantı sunar. Özellikle model ve web bağlantılı cihazları arasında kalın duvarlar olsa bile yüksek performans göstermeye devam eden söz konusu antenli tasarım gecikmesiz bir bağlantı deneyimi vadeder.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK ARCHER T4U PLUS AC 1300 MBPS DUAL ANTENNAS HIGH-GAIN WIRE
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok