TP-Link Deco M4 1200 Mbps 5 Ghz 3'lü Wi-Fi Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kesintisiz Performans

Deco ünitelerinin bir arada çalışması ile oluşan Mesh sistemi, yaptığı dinamik tarama ile ev içinde hareket halindeyken cihazların otomatik olarak en hızlı ağa bağlanmasını sağlar.

2 Farklı Modla Maksimum Esneklik

Çok işlevli bir model olacak şekilde geliştirilen TP-Link Deco M4 Mesh sistemi hem router hem de access point olarak görev yapabilir. Bu sayede anında özel bir kablosuz ağ oluşturabilmenizi sağlarken aynı zamanda mevcut bir kablolu ağ bağlantısı için Wi-Fi erişimi oluşturabilir.

Wi-Fi Ölü Bölge Giderici Deco M4 Sistemi

Yüksek ağ hızı ile bulunduğu ortamın tamamında erişim sağlayan TP-Link Deco M4 Mesh sistemi, üç aygıtın birlikteliği ile köşe noktalarda bile sorunsuz bir performans vadeder.

100 Adet Cihaz Desteği

802.11ac kablosuz ağ teknolojisine sahip olan Deco M4 Mesh sistemi, 100 adet cihaza aynı anda yüksek hızlı ağ bağlantısı sunabilir. Sunduğu ağ hızı ise önceki nesillere kıyasla 3 kat daha fazladır.

Kolay Kurulum

TP-Link Deco M4 Mesh sistemi, Deco mobil uygulaması ile uyumlu bir modeldir. Cihazın kurulumu uygulama üzerinden takip edilebilen basit yönergeler aracılığıyla kolaylıkla yapılabilir. Ayrıca Deco uygulaması sayesinde cihazlar uzaktan kontrol edilebilir ve pek çok işlem yerine getirilebilir.

Güvenli Ebeveyn Kontrolü

TP-Link Deco M4 çocukları korumak adına ebeveyn kontrolleri sunmaktadır. Cihazda yer alan kullanıcı profilleri, filtreleme seviyeleri, süre sınırları, içgörüler ve bağlantıları askıya alma özellikleri çocukların ebeveyn kontrolünde güvenle internette dolaşabilmesini sağlar.

Mesh Teknolojisi

Bulunduğu ortamın tamamını kapsama alanı içerisine almak üzere geliştirilen Mesh Teknolojisi, 3 adet Deco M4 cihazı ile 371 m2 alanda güçlü Wi-Fi sinyalleri oluşturur. İhtiyaca bağlı olarak Ethernet ana taşıyıcısıyla birlikte çalışabilen sistem daha yüksek ağ hızı ile kesintisiz bir deneyim sunar.

Genişletilebilir Mesh Ağı

Deco M4 Mesh ağı, birbirine bağlı Deco aygıtlarından oluşur. Kapsama alanının yetmemesi durumunda yeni bir Deco cihazı ağa eklenebilir ve ağ genişletilebilir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO M4 1200 MBPS 5 GHZ 3'LÜ Wİ-Fİ MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok