TP-Link Deco X60 AX3000 2'li Wi-Fi 6 Mesh Sistemi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Deco X60 ile Yeni Nesil Hızlı İnternet!

3,000 Mbps'ye varan Wi-Fi 6 teknolojisine sahip olan TP-Link Deco X60 2’li mesh sistemi, yeni nesil hızlı internet bağlantısını evin tüm odalarına iletir. Bu sayede evinizin herhangi bir yerinde takılma, donma gibi problemler olmadan kesintisiz kablosuz internetinizi kullanabilirsiniz.

Kişisel Güvenlik Önlemleri

TP Link Home-Care ile ev ağınızı, gelişmiş güvenlik sistemleri ile özelleştirebilirsiniz. Hassas veri koruma, çocuk ve misafir erişimi sınırlandırma gibi bir dizi güvenlik önlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Cihaz ile Bağlanın

TP-Link Deco X60 mesh sistemi, OFDMA ve MU-MIMO teknolojileri ile birden fazla cihaza aynı anda iletim sunmak için 4 kat daha yüksek kapasiteye sahiptir. Çoklu cihaz bağlanımlarında kablosuz internet performansınız her zaman aynı kalır.

Ebeveyn Denetimleri

Çocuklara yönelik olarak uygulamak üzere uygunsuz içeriği engelleme, internette geçirilen süreyi kısıtlama, kullanım izleme, aylık raporlar ve diğer seçenekleri tercihlerinize göre belirleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK DECO X60 AX3000 2'Lİ Wİ-Fİ 6 MESH SİSTEMİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok