TP-Link EAP225-OUTDOOR 1200 Mbps 5 Ghz Dış Mekan Access Point

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kapsama Alanı

EAP225-Outdoor yüksek teknolojiye sahip antenleri sayesinde 2,4 GHz değerde 200 metreye kadar, 5 GHz değerde ise 300 metreye kadar çekim alanı oluşturur.

Her Türlü Koşula Dayanıklı Özel Kaplama

Dış mekân kullanımına uygun TP-Link EAP225-Outdoor toz ve su gibi maddelere karşı korumaya sahiptir. Bununla birlikte 4KV yıldırım koruması istenmeyen durumların oluşmasını engeller.

MU-MIMO Teknolojisi ile Yüksek Wi-Fi Hızı

TP-Link EAP225-Outdoor, 1200 MB/s’ye kadar eşzamanlı çift bant hızını desteklerken MU-MIMO teknolojisi sayesinde aynı anda çok sayıda istemci ile bağlantı kurabilir. Bu sayede yüksek yoğunluğa sahip mekânlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Ayrılabilir Anten

2 Omni-directional antene sahip olan TP-Link EAP225-Outdoor, ayrılabilir antenleri sayesinde hem farklı kullanımlara uygun olarak şekillendirilebilir hem de gerekli olması durumunda başka antenlerle birlikte de kullanılabilir.

Farklı Kullanım Alanlarına Uyumlu Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan EAP225-Outdoor küçük boyutları, sökülebilir anten tasarımı ve güç seçenekleri sayesinde dış ortamlarda kullanılabildiği gibi iç mekânlarda da sorunsuz bir kullanım süreci sunar.

Verimli Merkezi Ağ Yönetimi

Omada Denetim yazılımıyla birlikte kullanılabilen model, kapalı ve açık alandaki yüzlerce erişim noktasının tek noktadan yönetilebilmesine olanak tanır.

Kolay Kurulum ve Kullanım Şekli

802.3af PoE güç kaynağı ile kullanılan EAP225-Outdoor, aynı zamanda Pasif PoE güç kaynağını da destekler. Sunulan alternatif, farklı kullanım şekillerine olanak tanırken kolay kurulum ve kullanım şekli ile zaman kazandırır. Ürün ile birlikte gönderilen montaj kiti sayesinde cihazı duvara kolaylıkla monte edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK EAP225-OUTDOOR 1200 MBPS 5 GHZ DIŞ MEKAN ACCESS POİNT
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok