Tp-link Mc200cm Gıgabıt Ethernet Medya Dönüştürücü

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-link Mc200cm Gıgabıt Ethernet Medya Dönüştürücü

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Çift Yönlü Aktarım Modu

WDM çift yönlü SFP olarak adlandırılan özel bir teknoloji sayesinde tekli fiber kablo kullanılmasını destekler. Böylece maliyetten tasarruf etme avantajı sunarak bütçe dostu bir kullanım sağlar.

Fiber Çekim Mesafesini Artıran Tasarım

Doğru kullanıldığında fiber bağlantının çekim alanını 550 metreye kadar ulaştıran TP-Link MC200CM, harici bir cihaz olarak direkt olarak kullanılabilecek yapıdadır. Başka bir ifadeyle çalışması için ek bir cihaza ihtiyaç duymaz.

LED’li Durum Göstergesi

Ağda gerçekleşen tüm etkinlikleri takip etme ve cihazın çalışma sürecini kontrol etme avantajı sunan LED aydınlatma hem cihazdan maksimum verim almaya hem de çeşitli yapılandırmaları gerçekleştirmeye yarar.

Maliyet Tasarrufu Avantajı

WDM çift yönlü SFP olarak adlandırılan özel bir teknoloji sayesinde tekli fiber kablo kullanılmasını destekler. Böylece maliyetten tasarruf etme avantajı sunarak maliyetten tasarruf etme olanağı tanır.

Fiber ve Ethernet Dönüştürücü

Fiber bağlantıyı ethernet olarak da adlandırılan 1000Base-T bakır kabloya veya bakır kabloyu fibere çevirmeye yarayan bu küçük cihaz, başarılı bir medya dönüştürücü olarak tanımlanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK MC200CM GIGABIT ETHERNET MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok