Tp-link Mercusys Mw300uh 300 Mbps Antenli Kablosuz Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Kazançlı 5 dBi Anten

Mercusys MW300UH bulundurduğu iki adet yüksek kazançlı harici anten sayesinde sinyal iletimini ve alımını daha güçlü hâle getirir. Bu sayede kopukluk olmayan kesintisiz internet erişimini kullanıma sunar.

Yüksek Bağlantı Hızı

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarların sorunsuz bir şekilde internete bağlanabilmesini sağlayan TP-Link Mercusys MW300UH, bulundurduğu teknolojiler sayesinde 300 Mbps bağlantı hızı sunar.

Windows Desteği

TP-Link Mercusys MW300UH, desteklediği işletim sistemleri ile geniş bir kullanıcı kitlesi için idealdir. Cihazın birlikte kullanılabildiği işletim sistemleri arasında Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 ve Windows XP yer alır.

Kolay Kurulum

Karmaşadan uzak sade bir tasarıma sahip olan TP-Link Mercusys MW300UH basit bir kurulum şekline sahiptir. Kurulum için cihazla birlikte gönderilen CD’yi kullanmak yeterlidir. CD içerisindeki uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü kurulum aşamasını dakikalar içinde tamamlamanızı sağlar.

İdeal Boyutlarda Kullanışlı Tasarım

Mercusys MW300UH, küçük boyutları ve hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Kompakt tasarımı şık bir görünüm sergilerken masaüstünde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmesi kullanımını kolaylaştırır. Ayrıca bu kullanım şekli sayesinde yuvaya takılan adaptörlere kıyasla daha güçlü bir bağlantı sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK MERCUSYS MW300UH 300 MBPS ANTENLİ KABLOSUZ USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok