Tp-link Mercusys Mw300um 300mbps Kablosuz Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-link Mercusys Mw300um 300mbps Kablosuz Usb Adaptör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kolay Kurulum

Karmaşadan uzak sade bir tasarıma sahip olan TP-Link Mercusys MW300UM basit bir kurulum sürecinin ardından rahatlıkla kullanılabilir. Kurulum için yalnızca cihazla birlikte gönderilen CD’yi kullanmak yeterlidir. CD içerisindeki uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü kurulum aşamasını dakikalar içinde tamamlamanızı sağlar.

Windows Desteği

TP-Link Mercusys MW300UM USB adaptör Windows desteği sayesinde pek çok bilgisayarla birlikte kullanılabilir.

WPS Butonu

Siber güvenlik zafiyetlerinin giderek arttığı günümüz dünyasında WPS butonu tek hamleyle kablosuz güvenlik şifrelemesi sağlar. Bu sayede verilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Soft AP Özelliği

Soft AP olarak bilinen özellik kablolu bağlantı kullanmanız durumunda cihazınızı bir Wi-Fi bağlantı noktasına dönüştürebilmenize imkân tanır.

Kompakt Tasarım

TP-Link Mercusys MW300UM küçük boyutları ve hafif yapısı sayesinde rahatlıkla taşınabilir. Kompakt tasarımı şık bir görünüm sergilerken taşınabilirliği her an her yerde kullanılabilmesine olanak sağlar.

Yüksek Bağlantı Hızı

Masaüstü bilgisayar gibi cihazların internete bağlanabilmesini sağlayan TP-Link Mercusys MW300UM, bulundurduğu teknolojiler sayesinde 300 Mbps hıza kadar çıkabilir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK MERCUSYS MW300UM 300MBPS KABLOSUZ USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok