Tp-link Re215 Ac750 Mesh Wi-fi Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-link Re215 Ac750 Mesh Wi-fi Menzil Genişletici

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Kontrol Her Zaman Elinizde

Android veya İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza, TP-Link Tether uygulamasını yükleyerek Wi-Fi erişiminizi yönetebilirsiniz.

Ağ Sisteminize Uygun Yapı

TP-Link menzil genişletici, evinizde ya da ofisinizde kullandığınız Wi-Fi modemlerinizle uyumlu olarak çalışır ve internet menzilinizi genişletir.

Evinizde Sınırsız Hareket Edin

TP-Link Wi-Fi menzil genişletici, mevcut Wi-Fi sinyallerini genişleterek uç noktalara kadar taşır. Bu sayede, çevrimdışı olma tedirginliği yaşamadan evinizde rahatça hareket edebilirsiniz.

Kolay Kurulum ve Bağlantı

Elektrik prizine takılarak kullanılan TP-Link AC750’yi, Ethernet kablosu vasıtasıyla modeminize bağlayarak Wi-Fi sinyallerinin çift bantlı kablosuz erişim noktasına dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Daha sonra evinizin dilediğiniz noktasından uygun sinyali seçebilir ve kaliteli kablosuz bağlantının keyfini yaşayabilirsiniz.

İstikrarlı Ağ Deneyimi

Oyun oynarken veya film izlerken ya da müzik dinlerken kesilen internet bağlantısı, can sıkıntısına neden olabilir. TP-Link RE215, kablosuz ağınıza otomatik olarak bağlanarak, ölü noktalardaki Wi-Fi sinyallerini güçlendirir ve stabil internet bağlantısı deneyimlemenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK RE215 AC750 MESH Wİ-Fİ MENZİL GENİŞLETİCİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok