Tp-link Tl-sg1008d 8 Port Gıgabıt Plastik Kasa Masaüstü Switch

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablonun Uzunluğuna Göre Tüketimi Ayarlanıyor

Switch modeli ile kablonun uzunluğu önem taşımıyor. Kablonun uzunluğu 10 metre ya da 50 metre olsa bile model aynı oranda güç kullanıyor.

Hızlı Transfer ile Zamandan Tasarruf Edin

TP-Link Switch büyük dosyaları bile büyük bir hızla transfer etmenize izin vererek ağ kapasitesini son derece genişleterek çalışan bir ürün olarak öne çıkıyor. Bu şekilde evlerde, ofislerde ve üretim ortamlarında switch kullanıcıları için büyük bant genişliğiyle yoğun olarak kullanılan büyük dosyaları bile daha hızlı taşıyor. Ürün ile grafik ve multimedya dosyalarını ağ üstünden hızlı bir şekilde transfer edebilirsiniz.

Yenilikçi Teknoloji Daha Düşük Karbon Yayar

Switch ağın kapasitesine göre daha düşük güçle çalışarak en son teknolojisiyle enerji tasarruflu bir kullanım imkânı yaratıyor. Ağın karbon yayımını sınırlayan switch modeli link durumuna ve kabloların uzunluğuna göre harcanan enerjiyi kısa sürede ayarlayabiliyor.

Düşük Enerji Tüketimiyle Çevre Dostu

Düşük güç harcamanızı sağlayan masaüstü switch en yeni enerji teknolojileriyle tasarruf sağlıyor ve harcadığı gücün %80’inden tasarruf etmenize imkân tanıyor. Enerji tasarrufuyla böylece model, evler ve ofisler için kullanımlar için çevre dostu bir çözüm oluyor.

Boşta Kalan Portların Enerji Tüketimi Daha Düşük

Switch modelinin kullanımı esnasında bilgisayar ya da ağ ekipmanları kapanırsa ürün buna karşılık olarak portların enerji sarfiyatını önemli ölçüde düşürüyor. Switch kullanılan her portun link durumunu bularak boşta kalan portlar tarafından harcanan gücü düşürüyor ve bu şekilde güç kullanımı %80’e kadar azalıyor.

Ethernet Kullanımı için İdeal

TP-Link masaüstü switch Ethernet kullanımı için ideal bir ürün olarak ağ sunucularının ve omurga bağlantılarının hızını artırıyor ve masaüstüne yerleştirilebiliyor.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-SG1008D 8 PORT GIGABIT
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok