Tp-link Tl-sm311ls Mgbıc 1000base-lx Sm Sfp Modül

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

550 Metreye Kadar Menzil Avantajı

1000Base-LX SM SFP alıcı-verici modülü, çok modlu fiber kablo üzerinden 550 m'ye kadar menzil ile gigabit bağlantısı sağlar. Ağ ekipmanınızın bağlantı noktalarını değiştirmek veya yükseltmek için güvenilir ve uygun maliyetli bir yoldur.

Güvenilir Ağ Performansı

Bu çok modlu SFP alıcı-verici, OEM özelliklerini karşılayan ve endüstri MSA (Çok Kaynaklı Anlaşma) standartlarına uygun biçimde tasarlanmıştır.

Uyumlu Modeller

Switchlerle birlikte kullanılarak ağı genişleten bu parça T3700 serisi, T2700 serisi, T2600 serisi, T2500 serisi, T1700 serisi, T1600 serisi, T1500 serisi, 2/3/5 serisi switchlerle ve MC220L ile uyumludur.

Ağ Kesintisi Olmadan Kolay Kurulum

Hem kolaylık hem de ölçeklenebilirlik sunan bu SFP modül, sistem çalışırken takılabilir olup ağ trafiğini kesintiye uğratmadan veya ekipmanınızı yeniden başlatmadan kurmanıza olanak tanır.

Güvenli Ağ Bağlantısı

TP-Link SFP modül, bağlantılarınızda en çok ihtiyacınız olan güvenilir performans için tasarlanmıştır. Tam teknik özelliklere göre oluşturulmuş ve optimum performans sağlamak için tamamen test edilmiş bu yüksek performanslı SPF alıcı-verici modülü, switche bağlanarak menzilinizi genişletir.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-SM311LS MGBIC 1000BASE-LX SM SFP MODÜL
Orıjınal Renk
GRİ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok