TP-Link TL-WA855RE 300Mbps 2 Harici Antenli Kompakt Access Point ve Menzil Genişletici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablolu Kullanım Özelliği

TL-WA855RE, kablolu bir cihazdan bir kablosuz cihaz oluşturmak için Ethernet bağlantısı üzerinden kablosuz bir adaptör olarak kullanılabilir.

MIMO Teknolojisi

MIMO teknolojisine sahip iki harici anten TL-WA855RE'yi benzersiz hale getirir. MIMO teknolojisi, kablosuz hızları yükselterek ağınızı büyük ölçüde artırır. İki harici anten ise sabit bir sinyal sağlar.

Herhangi Bir Çaba Olmadan Ağ Genişlemesi

Sadece iki kez basın ve cihaz hazırdır. Yönlendiricinizden WPS düğmesine ve ardından kapsamlı Wi-Fi'nızın tadını çıkarmak için TL-WA855RE'deki aralık genişletici düğmesine basmanız yeterlidir.

300 Mbps Kablosuz Hız

300 Mbps kablosuz hız destekleyen Access Point, bir aralık genişletici anahtarı, minyatür boyutu ve duvara montaj ile kablosuz bir ağı genişletmek için ideal bir cihazdır.

TP-Link TL-WA855RE 300Mbps Harici Antenli Menzil Genişletici

TP-Link TL-WA855RE, kapsama alanını ve mevcut bir kablosuz ağın sinyal gücünü kolayca büyütebileceğiniz (kablosuz) bir aralık genişleticidir. Bu şekilde genişletici aralığı 'ölü bölgeleri' ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve daha net ve kesintisiz bir ağa sahip olabilirsiniz.

Optimal Bağlantı için Sinyal

Akıllı LED göstergesi size renkli kodlarla basit bir gösterge sunar, böylece kurulum esnasında mükemmel konumu bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WA855RE 300MBPS 2 HARİCİ ANTENLİ KOMPAKT ACCESS POİNT VE MENZİL GENİŞLETİCİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok