Tp-link Tl-wn821n 300mbps Kablosuz N Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Hız ve Daha Çok Menzil

MIMO teknolojisiyle desteklenen adaptör geleneksel ürünlerle kıyaslandığında daha uzak mesafelere kadar ulaşıyor ve engellerde yaşanabilecek sinyal kayıplarını en aza indiriyor. Ürün uzak mesafelerde modemden sinyal alınamadığı noktalarda bile kablosuz ağa erişimi kolaylaştırıyor.

Gelişmiş Güvenlik

Wi-Fi bağlantısı için gereken WEP şifreleme tehditler karşısında en güvenli ve güçlü şifreleme yöntemi olmaktan çıktığı için ürün firma tarafından WLAN güvenliği amacıyla geliştirilmiş en yeni nesil teknoloji olan WPA/WPA2 şifreleme yöntemini kullanarak daha gelişmiş güvenlik sağlıyor.

Çakışmaları Önleyen Temiz Bağlantı

Clear Channel Assessment teknolojisine sahip adaptör diğer ürünlerden farklı bir algoritma kullanarak internet erişimi için gereken bant genişliğini belirliyor. Kanal içi çakışmaları otomatik bir şekilde engelleyen ürün kanal seçimi özelliği sayesinde kablosuz performansınızı artırıyor.

PC’ye Takarak Kablosuz Ağa Bağlanın

TP-Link kablosuz USB adaptörü masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınıza takılarak bilgisayarın kablosuz ağlara bağlanmasını sağlıyor. Yüksek hızla internete erişmenizi sağlayan adaptör 300 Mbps’a kadar hız sunarak online oyunlarda veya HD video akışı için yüksek performanslı çalışıyor.

Daha Güvenli Bağlantı İmkânı

300Mbps bağlantı hızıyla HD video akışı uygulamaları için ideal olan adaptör daha güçlü sinyal sağlayarak daha geniş kapsama alanına yüksek güvenlikli şekilde ulaşıyor. Daha iyi performans gösteren ürün süreklilik sağlayarak internete erişiminiz için güvenlik sunuyor.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WN821N 300MBPS KABLOSUZ N USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok