Tp-link Tl-wn823n 300mbps Mini Kablosuz N Usb Adaptör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Tp-link Tl-wn823n 300mbps Mini Kablosuz N Usb Adaptör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

WPS Butonu

Siber güvenliğin giderek önem kazandığı dikkate alındığında WPS butonu oldukça önemli bir avantaja sahiptir. Tek hamleyle kablosuz güvenlik şifrelemesi yapabilmenizi sağlayan tuş, verilerinizin korunmasına yardımcı olur.

Windows Desteği

TP-Link TL-WN823N USB adaptör Windows desteği sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Piyasada bulunan çoğu bilgisayarla uyumludur.

Yüksek Bağlantı Hızı

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarları internete bağlamak üzere geliştirilen TP-Link TL-WN823N, bulundurduğu teknolojiler sayesinde 300 Mbps bağlantı hızı sunar.

Kolay Kurulum

Karmaşadan uzak sade bir tasarıma sahip olan TP-Link TL-WN823N basit bir kurulum şekline sahiptir. Kurulum için cihazla birlikte gönderilen CD’yi kullanmak yeterlidir. CD içerisindeki uygulamanın kullanıcı dostu arayüzü kurulum aşamasını dakikalar içinde tamamlamanızı sağlar.

İdeal Boyutlarda Kullanışlı Tasarım

TL-WN823N, USB boyutlarından da küçük tasarımı ve hafif yapısı sayesinde kolaylıkla taşınabilir. Kompakt tasarımı şık bir görünüm sergilerken taşınabilirliği her an her yerde kullanılabilmesine olanak tanır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
TP-LİNK TL-WN823N 300MBPS MİNİ KABLOSUZ N USB ADAPTÖR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok