Apple 12.9 inç iPad Pro 4. Nesil Smart Folio Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kaliteli Malzeme

Cihazınızın hem arkasını hem de önünü korumak için geliştirilmiştir. Ayrıca şık ve kaliteli tablet kılıfı, tek parça poliüretan kullanılarak üretilmiştir.

Pratik ve Şık Tasarım

Aygıtınızı açtığınızda otomatik olarak iPad Pro’yu uyandıran tablet kılıfı, kapatıldığında ise otomatik bir şekilde uyku moduna geçer. Böylece en rahat ve pratik kullanımı sunar. 

Kullanışlı ve İşlevsel

Smart Folio tablet kılıfı, değişik şekillerde katlanabilir ve stant olarak kullanılabilir özelliktedir. Bu sayede bir şeyler okumak, FaceTime aramaları yapmak, izlemek ya da yazmak için kullanabilirsiniz.

Rahat Kullanım

Tabletinizi en güvenli şekilde koruyan Smart Folio kılıf, iPad Pro için özel olarak tasarlanmıştır. Tablete mükemmel bir şekilde uyum sağlar ve teknik özellikleri sayesinde işlerinizi kolay hale getirir.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 12.9 İnç iPad Pro 4. Nesil
  • Kullanım Alanı: Tablet Kılıfı
  • Malzeme: Poliüretan

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.