Apple iPad Smart Kılıf

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Minimal ve İnce Tasarım

Smart kılıf, güçlü ve hafif bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı alüminyum kaplaması sayesinde tabletin arka kısmını kapatmayan kılıf, küçük bir ek koruma ile olağan görüntüsünü korur.

Poliüretan Tasarım Malzemesi

Tasarımında poliüretan malzeme kullanılan Smart kılıf, yumuşak gövde renklerine sahiptir. Ayrıca mikrofiber bir astar ile tasarlanan Smart kılıf, uzun kullanımlarda dahi elleri terletmez ve kolay temizlenir.

Manyetik Bağlantı Noktası

Smart kılıf, manyetik bir menteşe kullanılarak tasarlanmıştır. iPad ile mükemmel bir uyum yakalayan Smart kılıf, kapağın içerisinde bulunan mıknatısı sayesinde kılıfın yerinde durmasını sağlar.

İşlevsel Klavye Standı

Yazı yazarken kullanılması için geliştirilen arkaya doğru katlama özelliği ile tasarlanan Smart kılıf, klavye standı olarak kullanılabilir. Bu sayede ofis işlerinizi en rahat şekilde halledebilir ve işlevsel olarak kullanabilirsiniz.

Otomatik Uyku Modu

Smart kılıf, açıldığı anda iPad’i uyandıran bir özelliğe sahiptir. Kılıf kapatıldığında ise aynı şekilde otomatik olarak iPad’i uyku moduna alır. Böylece iPad’in şarjı daha uzun süre dayanır ve daha uzun süreli kullanım sağlar.

Film Standı ve Görüntülü Konuşma

Smart kılıf, en ideal noktalardan katlanma özelliği ile oldukça işlevsel bir kullanıma sahiptir. Görüntülü konuşma ve film izleme zamanlarında en rahat görüş açısını sağlayan Smart kılıf, benzersiz bir stand işlevi görür.

Dayanıklı Yapı

Yapımında mikrofiber astar ve poliüretan malzeme kullanılan Smart kılıf, iPad’i olabilecek en iyi şekilde korur. Şık görüntüsü ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar en iyi performansı gösterir.

Teknik Özellikler 

  • Aksesuar Tipi: Tablet Aksesuarı
  • Menşei: Çin
  • Uyumlu Olduğu Marka: Apple
  • Uyumlu Olduğu Model: iPad

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok