TARGUS THD456EU Universal Flip 9-10 Tablet Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

TARGUS THD456EU Universal Flip 9-10 Tablet Kılıfı

Targus’un dayanıklı ve şık tasarımlarından biri olan Universal tablet kılıfı, 9 ve 10 inç tabletlere tam uyum sağlar. Darbelere karşı korur ve günlük kullanımda meydana gelebilecek aşınma ve yıpranmalara karşı direnç gösterir.

Katlanabilir Tasarım ile Zahmetsiz Kullanım Keyfi

Stand olarak katlanabilen tablet kılıfı köşelerden tabletinizi sabitler ve güvenli tutuşu sayesinde cihazının yerinden oynamasını ve düşmesini önler. Bu sayede dizi ve filmlerinizi ellerinizi meşgul etmeden izleyebilir oyun oynarken özgürce hareket edebilirsiniz.

Serbest Bağlantı Noktaları

Tabletin şarj çıkışı, kulaklık noktası ve tüm bağlantı noktalarını serbest bırakan tablet kılıfı, cihazınızı korurken aynı zamanda etkin bir şekilde kullanmanıza izin verir.

Dikey ve Yatay Görüntüleme İmkanı

Tabletinizi hem dikey hem de yatay kullanmanıza izin veren Targus Universal tablet kılıfı, yanınızda taşıyabileceğiniz hafifliğe ve ölçülere sahiptir. Bu sayede çantanızda veya valizinde rahatlıkla taşıyabilir, tabletinizi dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Manyetik Kapama Özelliği

Tablet kılıfının kapağı güçlü bir mıknatısla donatılmıştır. Bu sayede tabletinizi kılıf içerisinde tutare ve düşmelere karşı ekstra dayanıklılık sağlar.

Teknik Özellikler

  • Uyumluluk: 9,7 - 10,1 inç
  • Ağırlık: 190 gr
  • Boyutlar: 210 x 50 x 321 mm
  • Malzeme: Naylon

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TARGUS THD456EU UNİVERSAL FLİP 9-10 TABLET KILIFI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TARGUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok