TARGUS THZ44402EU Folio Stand Samsung Tablet Kılıfı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tabletiniz Her Zaman Güvende

Folio Stand tablet kılıfı, kaliteli materyaller kullanılarak tasarlanmıştır. Kaydırmaz özellikteki klasör tipi kılıf, tabletinizi en güvenli şekilde korur. Sahip olduğu klasör tasarım sayesinde tabletinizin ön ve arka yüzünü en iyi şekilde korurken, aynı zamanda kolay ve pratik bir taşıma gerçekleştirmenize imkan verir.

Kolay Görüntüleme ve Yazma Avantajı

İnce tasarımı ve mükemmel uyum sağlayan ideal boyutlara sahip olan Folio Stand tablet kılıfı, işlevsel bir ön kapağa sahiptir. Tasarımında kullanılan ve klasör tipi olmasını sağlayan bant, pratik bir şekilde çıkar ve arkaya doğru katlanabilen stand özelliği taşır. Böylece daha kolay yazı yazma, dizi ve film izleme ya da internette gezinme avantajı sağlar.

Her Zaman Erişime Açık

Folio Stand tablet kılıfı; kırılma, çizilme, düşme ve diğer tehlikeli unsurlardan tabletinizi korur. Elastik bir bant aracılığı ile tabletinizi sabitlemenizi sağlayan ürün, kamera, düğmeler ve tüm bağlantılara olan erişiminizi engellemeden tabletinizi korur.

Teknik Özellikler

  • Uyumlu Markalar: Samsung
  • Kılıf Tipi: Klasör
  • Kullanım Alanı: Tablet Kılıfı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TARGUS THZ44402EU FOLİO STAND SAMSUNG TABLET KILIFI
Üretim Yeri
Çin
Orıjınal Renk
MAVİ
Ana Renk
MAVİ
Renk
MAVİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
TARGUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok