Samsung Smart Keyboard Trio 500

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Farklı Cihazlar ile Kullanım Avantajı

Bir tablet klavyesi olarak tasarlanan Samsung Smart Keyboard Trio 500, tablet bilgisayarların yanı sıra akıllı telefonlar, masaüstü bilgisayarlar ve diğer taşınabilir cihazlar ile kullanıma uygundur. 

Birden Fazla Cihaz ile Eşleşme 

Samsung Smart Keyboard Trio 500, aynı anda 3 farklı cihaz ile eşleşebilir. Konforlu ve pratik bir kullanım sağlayan bu özellik ile cihazlar arasında tek tuş ile geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede farklı cihazlar için farklı klavyeler satın almak zorunda kalmazsınız.

Kolay Taşınabilir Zarif Tasarım

Kompakt ve ince tasarımının yanı sıra hafif yapısı sayesinde her zaman zahmetsizce yanınızda taşıyabileceğiniz Samsung Smart Keyboard Trio 500, evden ofise, yolculuklardan dış mekan aktivitelerine kadar her yerde konforlu bir yazma deneyimi vadeder. 

Kişiselleştirilebilen Kısayol Tuşları

Klavye üzerinde yer alan 3 farklı kısayol tuşuna dilediğiniz komutları atayarak kişiselleştirilmiş bir klavye deneyimi yaşayabilir, favori uygulamalarınızı tek dokunuşla açabilirsiniz. Online oyunlarda da avantaj sağlayan bu kısayol tuşları, daha hızlı bir kullanımı da destekler.

DeX ile Maksimum Verimlilik 

Samsung Smart Keyboard Trio 500 sayesinde masaüstü bilgisayar kullanma rahatlığını sunan DeX'e girebilir, aynı anda birden fazla pencere ile çalışabilir, mail ve mesajları tek ekranda görüntüleyerek yanıtlayabilirsiniz. 

Hareket Özgürlüğü Sunan Bağlantı 

Samsung Smart Keyboard Trio 500'ü akıllı telefon, bilgisayar veya diğer cihazlar ile eşleştirmeyi başlatmak için Bluetooth tuşuna basmanız yeterlidir. 10 metrelik bir çekim alanı sunan bu bağlantı sayesinde bağlı olduğunuz cihazların yakınında durmak zorunda kalmazsınız.

Kolay Bulunan Pil Avantajı

2 adet AAA pil ile çalışan Samsung Smart Keyboard Trio 500, enerjiyi verimli kullanması ile hem uzun süreli hem de bütçe dostu bir kullanım sağlar. Klavyenizin pilleri tükendiğinde ise kolaylıkla temin edebilir ve zahmetsizce değiştirerek kullanmaya devam edebilirsiniz.

Teknik Özellikler 

  • Kullanım Tipi: Bluetooth Klavye
  • Tuş Sayısı: 78 adet
  • Pil: 2 adet AAA
  • Bağlantı: Bluetooth 5.0
  • Boyut: 280,4x127,4x15,4 mm
  • Ağırlık: 412,3 gr

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SMART KEYBOARD TRİO 500
Üretim Yeri
Tayvan
Uyumluluk
DİĞER
Türkçe Desteği
VAR
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok