Lenovo ZA8W0004TR Yoga Tab 11 YT-J706F 8GB 256GB Tablet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sesin etrafınızı sarmasına izin verin

Dolby Atmos® teknolojisine sahip üstün JBL dörtlü hoparlör sistemi sayesinde tüm ses ve notaları adeta tiyatro ya da stadyumdaymışçasına duyarsınız. Bas güçlendirme ve ses doğruluğu gibi özelliklere sahip olan ve Lenovo Premium Ses tasarımı ve optimizasyonuyla desteklenen bu sistem ile kristal netliğinde sesli aramalar yapabilirsiniz.

Kalemden akan yaratıcılık

Lenovo Hassas Kalem 2 tablet kalemi ile aklınızdakileri not alın, çizin ya da karalayın. Üstelik yüksek seviyeli basınç ve eğim hassasiyeti sayesinde tıpkı kurşun kalemle yaptığınız gibi gölgeleme de yapabilirsiniz.

Mükemmel video görüşmesiyle tanışın

Kusursuz bir video görüşmesi mümkün. 99⁰ genişliğindeki açısı ve arka plandaki sesleri bastırma özelliğiyle tabletinizle yapacağınız üstün görüşmelerin tadını çıkarın.

Dünyayı sinema merceğinden görüntüleyin

Dolby Vision™ teknolojisiyle donatılmış, muhteşem 2K ekranınızla ister evde ister yolda olun, size özel sinema keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik TÜV-sertifikalı düşük mavi ışık sayesinde gözlerinizi yormadan sevdiğiniz dizinin tüm sezonlarını bitirebilirsiniz.

Tam güç oyun, tam güç video akışı

Oyun oynamak için optimize edilmiş olan bu tablet ile gönlünüzce oynayın, video seyredin ve kayıt yapın. 15 saat boyunca video seyrettikten sonra ise 20W’lık pilinizi hızlıca şarj edin.Pil ömrüyle ilgili tüm ifadeler yaklaşık değerlerdir. Gerçek pil ömrü değişiklik gösterir ve ürün yapılandırması ve kullanımı, yazılım kullanımı, kablosuz işlevi, güç yönetimi ayarları ve ekran parlaklığı gibi pek çok faktöre bağlıdır. Pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanıma dayalı olarak azalacaktır.

Çocukların Keşfedip Öğrenebilecekleri Güvenli Bir Alan

Google Kids Space çocuklarınızın merak duygusunu ve yaratıcılığını geliştirmek ve ilgi alanlarını, özenle seçilmiş uygulamalar, kitaplar ve videolar aracılığıyla keşfetmeleri için yaratılmıştır. Çocuklar için tasarlanmış olan Google Kids Space çocuğunuzun Google hesabı ile birlikte çalışır ve siz de bu hesabı Family Link* ile yönetebilirsiniz.*Kitap ve videolar tüm bölgelerde mevcut değildir. Video içerikleri YouTube Kids uygulamasındaki içeriklerle sınırlıdır. Uygulama, kitap ve videoların içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Google Asistan, Google Kids Space’te kullanılamaz. Google Kids Space için çocuğunuzun bir Google hesabı olması gereklidir. Ebeveyn kontrollerini, Android™, Chromebook, ve iOS cihazlar tarafından desteklenen Family Link uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Farklı bir açıdan bakın

Ekranınızı istediğiniz kadar yatırın ve tabletinizin pozisyonunu paslanmaz çelik standıyla sabitleyin. İsterseniz stand kullanmadan, tek başına yatırın ya da mutfakta ya da yatak odasında iş yaparken, tabletinizi duvara asın.

En sevdiğiniz eğlenceler aynı çatı altında

Ana ekranınızdan sağ tarafa kayarak Entertainment Space üzerinden yeni içerikler keşfedebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi girerek filmlerden televizyon dizilerine, oyunlardan kitaplara, en sevdiğiniz eğlence kaynaklarına kişiselleştirilmiş erişim sağlayabilirsiniz. Üstelik hepsi aynı çatıda olduğu için, uygulamadan uygulamaya atlamanıza da gerek kalmaz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LENOVO ZA8W0004TR YOGA TAB 11 YT J706F 8GB 256GB TABLET
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
256GB
İşletim Sistemi
ANDROID 11
Ekran Boyutu (inç)
11 INC
4.5guyumu
BELİRTİLMEMİŞ
Orıjınal Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
İMEİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
LENOVO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok