Kodak U1 V10 Micro SD Hafıza Kartı 128 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Multimedya Dosyalarınıza Her Yerden Erişin

Kodak’ın geliştirdiği micro SD kart, fotoğraf, video ve grafik tasarım unsurları içeren multimedya dosyalarınıza dilediğiniz yerden erişim imkânı sunar. Ürün, zaman ve mekân sınırlarını kaldırarak söz konusu materyalleri düzenlemenizi ve paylaşmanızı hatırı sayılır seviyede kolaylaştırır. 

SD Adaptör Yardımıyla Yüksek Cihaz Uyumluluğu

Micro SD kartın paket içeriğinde bir adet SD adaptör yer alır. İlgili adaptör, kartın farklı tipteki elektronik aygıtlarla uyumlu şekilde kullanılmasını mümkün kılar. Kodak hafıza kartı; akıllı telefon, fotoğraf makinesi, tablet, laptop, masaüstü bilgisayar ve drone dahil olmak üzere, birçok farklı cihaz ile entegre biçimde çalışır. 

Geniş Depolama Kapasitesi

128 GB depolama alanına sahip olan hafıza kartı, çeşitli elektronik aygıtlarınızın hafızasında ihtiyaç duyduğunuz miktarda yer açmanıza yardım eder. Model geniş depolama kapasitesinin de katkısıyla teknoloji tutkunlarından tam not alır. 

U1 ve V10 Hız Sınıfılarına Merhaba Deyin

Kodak micro SD Hafıza Kartı, UHS hız sınıfı (U1) ve video hız sınıfı (V10) segmentlerinde bulunur. Full HD (1080p) çözünürlükte video kaydetmeniz ve oynatmanız için optimize edilen hafıza kartı, üstün hız sınıflarıyla beklentilerinize tam anlamıyla cevap verir. 

360° Ürün Görünümü

U1 V10 hafıza kartı, şeffaf ve enine yapısının yardımıyla 360° şeffaf görünüm sunar. Ürünün hem paket içeriği hem de fiziki özellikleri kullanımı tamamen işlevsel hâle getirmeye yöneliktir. 

Gelişmiş Okuma ve Yazma Hızları

Veri transferi için biçilmiş kaftan niteliğindeki harici bellek, 25 MB/saniyeye varan yazma ve 85 MB/saniyeye varan okuma hızı vadeder. Ürün, farklı cihazlar arasında farklı türdeki dosyaları rahatça göndermenizi mümkün kılarak özellikle iş yaşamında size önemli ölçüde pratiklik kazandırır. 

Daha Hızlı Uygulama Performansı

Android 6.0 ve üzeri işletim sistemi versiyonlarına göre geliştirilen hafıza kartı, A1 APP bazında daha hızlı uygulama performansını bünyesinde barındırır. Cihaz, Android işletim sisteminin temel gereksinimlerini karşılayan uygulamalarda optimum performans yaratmak üzere tasarlanır. 

Kodak Kalitesi Daima Yanınızda

Tasarladığı veri depolama ürünleri ile de kullanıcıların beğenisini kazanan Kodak, 128 GB kapasiteli U1 V10 hafıza kartıyla da dört dörtlük kullanıcı deneyimini destekler. Nitekim ürün de markanın kullanıcı odaklı üretim anlayışını başarıyla temsil eder.

Teknik Özellikler

  • Yazma Hızı: 25 MB/s
  • Okuma Hızı: 85 MB/s
  • Full HD (1080p) Video Desteği: Var
  • Kapasite: 128 GB
  • SD Adaptör: Var
  • Hız Sınıfı: UHS (U1)
  • Video Hızı Sınıfı: V10

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MİCRO SD 128GB U1 V10 HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
128GB
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SARI
Ana Renk
SARI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
KODAK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok