Kodak U3 V30 Micro SD Hafıza Kartı 32 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Performansı ile Teknoloji Sizinle

Kodak teknolojisi ile üretilen hafıza kartı, size üstün bir performans sunar. Kararlı çalışma prensibi sayesinde kusursuz bir performansı sizinle buluşturur ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar.  

Micro SD Kart Girişli Cihazlar için Tasarlandı

Kodak hafıza kartı micro SD kart girişi bulunan tüm cihazlar ile birlikte uyum gösterir. Akıllı telefonlar, kamera, dizüstü bilgisayar, GPS, monitör gibi cihazlar ile mükemmel bir uyum içerisinde çalışır.   

İdeal Kapasitesi Sayesinde İçeriklerinizi Depolayın

32 GB depolama kapasitesi ile içeriklerinizi rahatça saklayabilirsiniz. Oyun, fotoğraf, video, dosya ve uygulamalarınızı depolayarak hem iş amaçlı hem de eğlence amaçlı kullanabilir, dosyalarınızı koruma altına alabilirsiniz.  

Yüksek Çözünürlükte Video Performansı

Kodak hafıza kartı, 3840 x 2160 pixel çözünürlüğünde 4K full HD video kaydı ve oynatma imkanı sunar. Bu özelliği sayesinde yüksek çözünürlükte videolarınız ile eğlencenin keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Hızlı Okuma ve Yazma Özelliği 

85 MB / sn’ye kadar yazma hızına sahip hafıza kartı ile yüksek hızda fotoğraf ve video çekimleri yapabilir, 4K kalitesinde kayıtlar oluşturabilirsiniz. 95 MB / sn’ye kadar okuma hızı sayesinde ise büyük medya içeriklerinizi uyumlu cihazlar arasında kısa zamanda transfer edebilirsiniz.  

Android Uygulamaları ile Kusursuz Uyum  

Telefonunuza indireceğiniz Android uygulamaları ile mükemmel bir uyum gösterir. Telefonunuza ihtiyacınız olan uygulamaları ve sevdiğiniz oyunları yükleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.    

A1 APP Özelliğiyle Performansınızı Yükseltin

A1 APP özelliği sayesinde daha hızlı bir performansı sizinle buluşturur. Böylece 6.0 OS ve üstü Android uygulamaları ile optimize bir şekilde çalışarak işlemlerinizi saniyeler içerisinde yapmanıza olanak tanır.  

Kodak Kalitesi ile Mükemmel Bir Kullanıcı Deneyimi  

Alanında öncü bir marka olan Kodak, üstün kalitesiyle size mutluluk vadeder. Sağlam malzeme kullanımı ve dayanıklı yapısıyla uzun yıllar süren bir kullanıcı deneyimi sunar. Kodak hafıza kartı, darbelere karşı üstün koruma sağlar ve uzun yıllar sizinle birlikte olur.   

Teknik Özellikleri

  • Türü: Micro SD Kart
  • Kapasite: 32 GB
  • Mobil Cihaz Uyumluluğu: Android
  • Yazma Hızı: 85 MB / sn
  • Okuma Hızı: 95 MB / sn

Teknik Özellikler

Hafıza
Bellek Kartı Formatı
MicroSD
Kapasite
32 GB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.