Kodak U3 V30 Micro SD Hafıza Kartı 64 GB

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tüm Multimedya Dosyalarınızı Depolama Avantajı

Micro SD sayesinde tüm multimedya dosyalarınızı kolaylıkla depolayarak saklama şansınız bulunur. Fotoğraftan oyunlara kadar birçok farklı konuda içeriği depolayabilirsiniz. 

4K ve Full HD Kayıt ve Oynatma

4K full HD video kaydı ve oynatma için V30 video hızı A1 APP performansları Android uygulamalar için optimize edilerek kullanışlı bir hale getirilmiştir. 

Yüksek Çözünürlüklü Resimleri Aktarma 

SD adaptörü sayesinde uyumlu cihazlara veri aktarmak daha kolay bir hale gelir. 

Yeni Nesil Mobil Cihazlarla Uyumlu

Mobil cihazınızın kapasitesini geliştirebilmek için hafıza kartını takarak kullanmanız yeterlidir. Yeni nesil mobil cihazların hepsiyle uyumlu olacak şekilde üretilir.

85 MB Yazma Hızı

Yüksek hızlı çekimdeki videoların ve yüksek çözünürlüğe sahip fotoğrafların indirilebilmesi için uygun bir performans sergiler. 

95 MB Okuma Hızı

Micro SD veya SD uyumlu cihazlara SD adaptörü ile bağlantı kurulması kolaydır. Bu sayede 4K full HD ve yüksek çözünürlüklü multimedyaların aktarımını kolaylaştırır.

64 GB Kapasite

64 GB kapasiteye sahip olarak üretilen hafıza kartı ile fotoğraf, video ve oyun gibi farklı multimedya çeşitlerinin depolanmasını sağlayabilirsiniz. 

Pratik Kullanım İmkanı

Hafıza kartını satın aldıktan sonra cihazınıza yerleştirerek telefonunuzun hafızasındaki verilerin hepsini aktarabilirsiniz. Pratik ve kolay kullanım imkanı ile sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. 

Teknik Özellikler

  • Okuma Hız Değeri: 95 MB/saniye
  • Hafıza Kartı Tipi: Micro SD
  • Kapasite: 64 GB
  • UHS Sınıflandırma: UHS- I
  • Video: 4K ve Full HD
  • Yazma Hız Değeri: 85 MB/saniye
  • Hız Kısıtlama Değeri: Class 10

Teknik Özellikler

Hafıza
Bellek Kartı Formatı
MicroSD
Kapasite
64 GB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Multimedya
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.