Sandisk Ultra Android MicroSDHC 16 GB 80MB/S Class 10 Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fotoğraf ve Videolar İçin Yüksek Hız

Sandisk Ultra Android mikro SD ile daha kaliteli fotoğraf ve full HD videolar çekebilirsiniz. Fotoğraf ve videoları karttan bilgisayara aktarırken zaman kazanabilir ve yüksek hızlara varan muhteşem aktarım hızından faydalanabilirsiniz.

Su Geçirmez Yapı

Sandisk mikro SD kart su geçirmeyen, ısıya, x ışınlarına, darbeye ve mıknatısa dayanıklı yapıya sahiptir. Son derece dayanıklı ve sağlam özelliğe sahip mikro SD kartı uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Yüksek Hızlara Varan Okuma Hızı

Mikro SD kartın 80 MB/sn okuma hızı sayesinde cihaz sayesinde yüksek okuma hızıyla dosyaları daha çabuk aktarabilirsiniz. Çok sayıda cihazla uyumlu mikro SD kart hem yeni nesil hem de gelecek nesil telefon ve tabletler ile kullanılabilir.

Ek Depolama Özelliği

Kartın ek depolamasıyla alanınız bitecek endişesi yaşamazsınız. Alan bitme endişesi yaşamadan daha çok sayıda video ve fotoğraf çekebilirsiniz. Google Play Store’dan indireceğiniz Sandisk Memory Zone uygulamasıyla tüm dosyaları telefon belleğinde görüntüleyebilirsiniz. Böylece yedekleme ve dosyalara erişmeniz kolaylaşır. Uygulama cihazdaki dahili bellekten karta otomatik bir şekilde dosya aktarımı için ayarlanabilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDISK ULTRA ANDROID MICROSDHC 16GB 80MB/S CLASS 10
Üretim Yeri
ÇİN
Ürün Tipi
MICRO SD CARD
Kapasite (mah)
16 GB
Okuma Hızı (mb/s)
80MB/S
Yazma Hızı (mb/s)
YOK
Mobil Cihaz Uyumluluğu
YOK
Bağlantı Tipi
YOK
Bağlantı Arayüzü
YOK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok