Sandisk Ultra SDSDUN4-064G-GN6IN SDHC/SDXC 64 GB 120MB/s Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kolay Taşıma Avantajı Sunan Boyut

Minimal boyutu ve ince yapısı sayesinde yüzlerce arşivi her zaman yanınızda taşıma ayrıcalığı sunan Sandisk Ultra SDSDUN4 hafıza kartını dilediğiniz yerde muhafaza edebilir, yer israfına ve görüntü kirliliğine neden olmadan yüzlercesini saklayabilirsiniz.

Ultra Hızlı Veri Aktarımı ile Zaman Tasarrufu

120 MB/s veri aktarım hızı ile çok büyük dosyaları dahi saniyeler içinde yazıp okuyabilen Sandisk Ultra SDSDUN4 hafıza kartı, bu yüksek hız ile büyük bir zaman tasarrufu sağlar. Bununla birlikte bu hız sayesinde hafıza kartına aktardığınız dosyalarınızı tek dokunuşla anında görüntüleyebilirsiniz.

Dış Etkenlere Karşı Yüksek Dayanıklılık

Röntgen ışınları, manyetik alan, darbe ve su sıçramalarından etkilenmeyecek kadar sağlam olan Sandisk Ultra SDSDUN4 hafıza kartı, siz silmediğiniz sürece verilerinizi güvenle saklar.

Avantaj Sunan İdeal Depolama Alanı

Mobil cihazlarınıza 64 GB ek depolama alanı sağlamasının yanı sıra harici depolama birimi olması ile arşivleriniz için bağımsız 64 GB alan sunan Sandisk Ultra SDSDUN4, çok sayıda yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve videoyu sorunsuz bir şekilde depolar.

Mobil ve Güvenli Depolama Birimi

Dijital video kameralar ve şip-şak fotoğraf makineleri başta olmak üzere pek çok mobil cihaz ile uyumlu olan Sandisk Ultra SDSDUN4 hafıza kartı, önemli dosyalarınızı, arşivlerinizi, fotoğraf ve videolarınızı hem saklama hem de her zaman yanınızda taşıma avantajı sunar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA SDSDUN4-064G-GN6IN SDHC/SDXC 64 GB 120MB/S CLASS 10 UHS-I HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
64GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok