Sandisk Ultra Sdsdunr-256g-gn3in 256 Gb 100mb/s Sdxc Hafiza Karti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taşınabilir 256 GB Depolama Alanı

Dijital kameralar gibi ek depolama alanına ihtiyaç duyan mobil cihazlar için tasarlanan ancak uygun adaptör ile masaüstü bilgisayarlarda da kullanılan Sandisk Ultra SDSDUNR, 256 GB depolama alanı sağlayan bir hafıza kartıdır.

Parolalı Koruma Seçeneği

Sandisk Ultra SDSDUNR hafıza kartı, aktardığınız tüm dosyalarınız için şifreli koruma seçeneği sunar. Bu sayede özel verilerinizi üçüncü kişilerin erişimi olmaksızın güvenle saklayabilirsiniz.

Önemli Dosyalar için Güvenli Alan

8K çözünürlüğe kadar ulaşan büyük boyutlu ve yüksek kaliteli dosyaları çözünürlük kaybı olmadan aktarabileceğiniz Sandisk Ultra SDSDUNR, darbe, su sıçraması, manyetik alan ve röntgen ışınlarına karşı koruması olan güvenli bir alan sunar.

Taşıma ve Saklama Kolaylığı Sunan Yapı

Kişisel veya iş dosyalarınız her zaman yanında taşımak ve yer israfı olmadan saklamak isteyenlere alternatif bir çözüm sunan Sandisk Ultra SDSDUNR hafıza kartı, minimal boyutları ile büyük bir kolaylık sağlar.

Okuma ve Yazma Hızı Avantajı

Büyük boyutlu dosyalarınızı aktarırken veya hafıza kartına görüntülerken beklemenizi gerektirmeyecek kadar hızlı olan Sandisk Ultra SDSDUNR hafıza kartı, 100 MB/s veri transfer hızı ile zamandan tasarruf sağlar.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA SDSDUNR-256G-GN3IN 256 GB 100MB/S SDXC HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
256GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
SANDISK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok