Sandisk Ultra SDSQUNS-128G-GN6MN 128 GB MicroSDXC Class 10 UHS-I Hafıza Kartı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üstün Kalitede Kullanıcı Deneyimi

Sandisk kalitesi ile tasarlanan Ultra hafıza kartı, uzun ömürlü bir kullanıcı deneyimini beraberinde getirir. Sağlam ve dayanıklı yapısıyla darbelere karşı koruma sağlayarak güven verir.

Küçük ve Pratik Tasarım

Küçük boyutlara sahip olan Sandisk ultra hafıza kartı, bu özelliği ile cihazlarınıza kusursuz bir şekilde eşlik eder. İstikrarlı çalışma prensibi sayesinde cihazlarınızla birlikte pratik bir kullanım imkanı sunarak muhteşem bir deneyim vadeder.

İdeal Depolana Kapasitesi

128 GB gibi geniş bir dahili depolama alanı ile verilerinizi kolaylıkla saklamanıza fırsat sunar. Bu geniş depolama kapasitesi fotoğraf, video, yazılı doküman vb. gibi birçok veriyi ve içeriği güvenli bir şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur.

SDXC Depolama Teknolojisi

Gelişmiş SDXC depolama teknolojisi ile üretilen hafıza kartı, seçtiğiniz dosyaların aktarılmasını ve depolamasını sağlarken aynı zamanda sonraki kullanımlar için verilerin düzenlenmesini de yapar.

Hızlı Okuma ve Yazma Teknolojisi

Class 10 hız sınıfı ile tasarlanan Sandisk hafıza kartı, dosyalarınızı saniyeler içerisinde okuyup yazma özelliği ile size konforlu bir kullanım fırsatı yaratır. Bu özelliği sayesinde kartı cihazınıza yerleştirildikten sonra dosyalarınızın kısa bir sürede depolamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca otomatik depolama seçeneği ile verilerinizi kolayca sınıflandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SANDİSK ULTRA SDSQUNS-128G-GN6MN 128 GB MİCROSDXC CLASS 10 UHS-I HAFIZA KARTI
Üretim Yeri
Çin
Dahili Hafıza
128 GB
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok