Biostar Rgb Ddr4 Gaming X 3600mhz 16gb Kit 8gbx2 Ram

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Biostar Rgb Ddr4 Gaming X 3600mhz 16gb Kit 8gbx2 Ram

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Hız, Yüksek Performans

DDR4 RGB Gaming X 3600 MHz hızına sahiptir, ancak 4000 MHz'e kadar overclock edebilir. “DIMM”ler en yeni Intel veya AMD platformlarını tam olarak destekler ve Biostar sertifikalı DDR4 OC bellek yongalarını taşır.

Biostar-Selected Bellek Parçacıkları

Selected bellek parçacıkları Biostar’ın geliştirmiş olduğu teknolojiye dayalı bir özelliktir. Bu sayede RAM, bilgisayar bileşenleri ile tam uyum sağlar ve oyuncular için gerekli kararlılık ve yüksek performans sunar.

RGB Senkronizasyonu

Biostar RGB Sync, kullanıcıların DDR4 aydınlatma kontrollerini kişiselleştirmelerine ve DDR4 aydınlatmasını tamamen özelleştirmek için daha fazla seçenek sunmalarına olanak tanır. Son derece özelleştirilebilir RAM, Biostar'ın RGB kontrol yazılımıyla iyi çalışır, böylece kullanıcılar en sevdikleri aydınlatma renkleri ve desenleri arasında seçim yapabilir.

Intel ve AMD Destekli 16 GB Bellek

2 x 8 şeklinde 2 adet bellek kapasitesi sunan RAM toplamda 16 GB kapasiteye sahiptir. Bu sayede daha rahat ve ısınmadan çalışarak yüksek verim elde etmenize olanak tanır.

Yeni DDR4 Modülleri

Yüksek sistem gereksinimlerine sahip oyunlar ya da yüksek çözünürlüklü içerik oluşturma konusunda tam destek sağlayan DDR4 bellek modülleri optimize edilmiştir.

Teknik Özellikler

Orıjınal Renk
SİYAH
Üretim Yeri
ÇİN
Ana Renk
SİYAH
Ürün Model Adı
BIOSTAR RGB DDR4 GAMING X 3600MHZ 16GB KİT 8GBX2 RAM
Renk
SİYAH
Ram Kapasitesi (gb)
16 GB
Sub Kategori
PASAJ
Bellek (ram) Türü
DDR4
Bellek (ram) Hızı (mhz)
3600 MHZ
Seri - Imeı
SERİ
Marka
BIOSTAR
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok